(1)
Publikuota: 2022 gegužės 30 08:54:22, Lietuvos krepšinio federacija
×
nuotr. 2 nuotr.
Fantastika: antrąjį Lietuvos 3x3 lygos etapą laimėjo iš ELITO grupės atėjusi komanda. 3x3 krepšinio asociacijos nuotr.

Sekmadienį (05.29) Vilniuje įvyko antrasis Lietuvos 3×3 lygos etapas, po kurio paaiškėjo I turo finalininkai, kitą savaitgalį susikausiantys Tauragėje.

Antrajame etape triumfavo „Kėdainiai", kurie šeštadienį ELITO grupėje užėmė 2-ąją vietą ir tik taip išsikovojo bilietą PRO kovas.

11 rungtynių per dvi dienas sužaidę kėdainiškiai finale dramatiškai 22:18 įveikė „Gargždų Pramogos-Ramibėlė" komandą, kuri yra Roko Jokubaičio favoritė turnyre.

Kelyje link titulo „Kėdainiai" nuėjo įspūdingą kelią - ketvirtfinalyje nugalėjo Lietuvos 3×3 krepšinio flagmanę Šakių „Vytį-Gulbelę" (21:15), o pusfinalyje - praėjusio etapo nugalėtoją VDU (21:20).

„Kėdainių" komandai Vilniaus etape atstovavo Medas Kuprijanovas, Rokas Ūzas, Arminas Kelmelis ir Laurynas Danielius.

Įspūdingai 3×3 sezoną pradėję kėdainiškiai į finalinį etapą Tauragėje žengs iš pirmosios vietos tiek ELITO, tiek PRO grupėse.

Taip pat kartu su „Kėdainiais" birželio 5-ąją PRO grupės I-ojo turo finaliniame etape varžysis VDU, „Gargždų Pramogos-Ramibėlė", Marijampolės „Sūduva-Mantinga", Trakų GEALAN, „Rokiškis", „Palanga", Vilniaus „Rivilė", „Vytis-Gulbelė", „Candyshop", „Jūsų Panevėžys" ir JUZ. Pastarieji šeštadienį laimėjo ELITO grupės kovas.

Nugalėtojams atiteks piniginis prizas ir bilietas į vieną prestižinių FIBA 3×3 turnyrų.

Artėjantį savaitgalį taip pat Vilniaus ir Šakių komandos dalyvaus Novi Sade (Serbija) vyksiančiame FIBA „Challenger" serijos turnyre.

Visas Lietuvos 3×3 lygos PRO grupės kovas galite stebėti per naujos kartos televiziją Go3.