D.Sabonis papuošė savo statistiką trigubu dubliu (0)

2020 sausio mėn. 21 d. 07:55:57
Ugnius RŪKAS

NBA čempionate Domantas Sabonis padarė tai, ko nesugebėjo padaryti nei jo tėvas Arvydas, nei Šarūnas Marčiulionis, nei Žydrūnas Ilgauskas. Jis tapo pirmuoju Lietuvos krepšininku, surinkusiu trigubą dublį stipriausios pasaulio lygos rungtynėse.

×
„Pacers“ žaidėjas Domantas Sabonis (d) veržiasi prie krepšio. EPA-Eltos nuotr.

Istorinis pasiekimas užfiksuotas rungtynėse, kuriose „Indiana Pacers“ išvykoje 115:107 įveikė „Denver Nuggets“ krepšininkus. Domantas per 41 min. pelnė 22 taškus (9/14 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/3 baudų), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Pastarasis rodiklis yra D.Sabonio asmeninis rekordas. Iki šiol rekordas buvo 9 rezultatyvūs perdavimai, tiek pavyko atlikti sausio 3 d.

Maču Denveryje „Pacers“ pradėjo penkerių rungtynių turnė, kurioje žais su Vakarų konferencijos komandomis. Indianapolio krepšininkai didžiąją mačo dalį atsilikinėjo, bet sutvarkė reikalus ketvirtajame kėlinyje. „Jaučiau, kad esame šalia, kai vis atsilikinėjome 5-6 taškais. Jaučiau, jog galime pasiekti persilaužimą ir gerai pradėti kelionę. Ketvirtajame kėlinyje visi įnešė savo indėlį ir atliko svarbius veiksmus“, - sakė D.Sabonis.

Lietuvis buvo komandos lyderis rungtynių pabaigoje. Jis pelnė svečiams 6 taškus iš eilės ir „Pacers“ įgijo 5 taškų persvarą, likus žaisti pusantros minutės. Rezultatyviau už D.Sabonį nugalėtojų gretose žaidė tik Dagas Makdermotas (Doug McDermott), kurio sąskaitoje - 24 taškai. Snaiperis pataikė 6 iš 7 tritaškių. „D.Makdermotas ir D.Sabonis mus nužudė“, - teigė „Nuggets“ treneris Maiklas Melounas (Michael Malone). Po 22 taškus prie pergalės pridėjo Malkolmas Brogdonas (Malcolm Brogdon) ir Ti Džei Vorenas (T.J.Warren).

D.Sabonio varžovu šiose rungtynėse buvo žmogus, pats dažnai pasižymintis trigubais dubliais - vidurio puolėjas iš Serbijos Nikola Jokičius. Jis ir šįkart žaidė naudingai, bet pasitenkino dvigubu dubliu - 30 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Penktąsias rungtynes iš eilės laimėjusi „Pacers“ (28 pergalės/15 pralaimėjimų) komanda Rytų konferencijoje užima penktąją vietą. „Nuggets“ (29/13) klubas yra trečias Vakaruose.

Kiek ekstremalios situacijos metu reikėtų kelti atlyginimus medicinos darbuotojams?

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?