(0)
Publikuota: 2022 kovo 25 11:20:00, VŽ informacija
×
Milano „AX Armani“. Eurolygos nuotr.

Eurolygoje tvirtą charakterį ir nenorą pasiduoti pademonstravo Milano „AX Armani" krepšininkai. „Dizaineriai" išvykoje panaikino 15 taškų deficitą ir 83:77 įveikė čempiono titulą ginantį Stambulo klubą „Anadolu Efes".

Pirmoje mačo pusėje svečiai visiškai nesusitvarkė gynyboje ir po dviejų kėlinių atsiliko 36:51. Visgi po pertraukos jie čempionams leido pelnyti tik 26 taškus. „AX Armani" dar trečiajame kėlinyje persvėrė rezultatą ir laimėjo, išvengę dramatiškos pabaigos.

„Rungtynes laimi žaidėjai. Ir šias rungtynes laimėjo žaidėjai, pademonstravę susitelkimą, kurio trūko pastarajame mače Tel Avive ir pirmoje šių rungtynių pusėje. Antroje pusėje mano krepšininkai puikiai gynėsi, bet dar svarbiau, kad jie nesavanaudiškai dalijosi kamuoliu ir kiekvienas prisidėjo prie pergalės. Iš tiesų tikiu, kad trenerio užduotis - nesugadinti rungtynių", - teigė „AX Armani" treneris Etorė Mesina (Ettore Messina).

Nugalėtojams 14 taškų surinko Luidžis Datomė (Luigi Datome), 13 - Devonas Holas (Devon Hall), po 12 - Ševonas Šildsas (Shavon Shields) ir Serchijus Rodrigesas (Sergio Rodriguez). Pastarasis pridėjo 8 rezultatyvius perdavimus. Čempionų komandai 27 taškus pelnė Vasilijė Micičius, 16 - Adrienas Miormanas (Adrien Moerman). „AX Armani" (17 pergalių/8 pralaimėjimai) užima trečiąją vietą ir jau turi kelialapį į ketvirtrfinalį. Penktoje pozicijoje esantys „Anadolu Efes" (14/11) krepšininkai jo dar nėra užsitikrinę.

Svarbią pergalę kovoje dėl vietos ketvirtfinalyje pasiekė šeštąją vietą užimantis Tel Avivo „Maccabi" (13/11). Jis namie 75:74 palaužė Madrido klubą „Real" (18/8), kuris lentelėje yra antras. Nugalėtojams 19 taškų pelnė Kinanas Evansas (Keenan Evansas), svečiams 14 taškų surinko Geršonas Jabuselė (Guerschon Yabusele).