B.Crawfordo metimas išplėšė „Juventus“ pergalę prieš „Rytą“

(0)
Publikuota: 2020 sausio 11 20:40:44, utenosjuventus.lt
×
Rungtynių akimirka. utenosjuventus.lt nuotr.

Antrąjį „Betsafe-LKL“ čempionato ratą Utenos „Juventus“ krepšininkai užbaigė savų žiūrovų akivaizdoje susikovę su Vilniaus „Ryto“ ekipa. Itin atkaklioje kovoje iki paskutiniųjų rungtynių sekundžių triumfavo ir dešimtąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate įsirašė Utenos „Juventus“ – 83:81 (24:25, 22:21, 19:15, 18:20).

Pirmąjį rungtynių ketvirtį sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, o vos vieną metimą iš žaidimo prametęs Ignas Vaitkus jau pirmajame kėlinyje surinko dviženklį taškų skaičių. Paskutinės kėlinio atakos metu gerą gynybą pademonstravę vilniečiai po pirmojo kėlinio pirmavo minimalia persvara (24:25). Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė – uteniškiai ir toliau puikiai pataikė iš toli (10/15 tritaškiai po dviejų kėlinių), o prieš antrąją rungtynių dalį švieslentėje degė lygus rezultatas (46:46).

Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžę D.Adomaičio auklėtiniai sėkmingiau pradėjo antrąją rungtynių dalį bei išsiveržė į priekį, tačiau kėlinio pabaigoje užsivedę uteniškiai ne tik sunaikino turėtą deficitą, tačiau ir persvėrė rezultatą savo naudai. Puikią kėlinio pabaigą vainikavo triuškinamas N.Gigos dėjimas, o prieš lemiamą rungtynių ketvirtį „Juventus“ jau pirmavo (65:61). Lemiamo rungtynių ketvirčio metu „Juventus“ ir toliau neleido varžovams perlaužti rungtynių, o taiklus B.Crawfordo metimas besibaigiant rungtynių laikui lėmė tai, kad dešimtąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Ž.Urbono auklėtiniai (83:81)

Šiose rungtynėse „Juventus“ vertėsi be vis dar traumuoto Shannono Scotto.

Uteniškių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 17 taškų pelnęs Gytis Radzevičius (3/3 tritaškiai, 7 atk. kam., 5 rez. perd.), 12 pridėjo Darius Tarvydas (4 rez. perd.), 11 – Julius Jucikas (5/6 dvitaškiai), po 10 – Ignas Vaitkus (2/3 tritaškiai) ir Vytautas Šulskis (2 per. kam.), 9 – Žygimantas Skučas (3/3 metimai iš žaidimo, 2 atk. kam.), 6 – Norbertas Giga (3/3 dvitaškiai), 5 – Bryantas Crawford (3 rez. perd., 3 atk. kam.), 3 – Marius Runkauskas.

Vilniaus „Ryto“ ekipoje išsiskyrė 17 taškų pelnęs Francisco Cruzas, 13 pridėjo Evaldas Kairys.

Lygiai po savaitės Ž.Urbono auklėtiniai pradės trečiąjį „Betsafe-LKL“ čempionato ratą – namuose priims Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą.