respublika.lt

„Vilnius Cup 2023“ turnyras – galimybė lietuviams naująjį sezoną pradėti savų žiūrovų akivaizdoje

2022 gruodžio 01 17:13:00
Jaunius Sarapas

2023 metų sausio 15-21 dienomis Vilniaus „SEB arenoje" vyks Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „World Tennis" serijos turnyras „Vilnius Cup 2023", kurio prizinį fondą sudarys 15 000 JAV dolerių. Tai - vienas pirmųjų turnyrų naujojo teniso sezono kalendoriuje, tad Lietuvos sostinėje laukiama pajėgių žaidėjų.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pranešimo aut. nuotr.

 

Šį turnyrą Vilniuje į savo 2023-iųjų kalendorių jau įsitraukė ir kojas suaugusiųjų tenise pamažu apšylantys jaunieji lietuviai - 18-metis Edas Butvilas ir po mėnesio taip pat 18-ąjį gimtadienį švęsiantis Vilius Gaubas.

„Edas ir Vilius jau patyrė, ką reiškia tarptautiniuose turnyruose žaisti prieš savus sirgalius ir puikiai supranta namų sienų pranašumą, tad jiems - tai puiki galimybė ne tik pažįstamoje aplinkoje pradėti naująjį sezoną, bet ir iškovoti brangius ATP reitingo taškus", - akcentavo „SEB arenai" vadovaujantis Ramūnas Grušas.

Ir jeigu tiek V. Gaubui (ATP-760), tiek E. Butvilui (ATP-977) turimų ATP reitingo pozicijų prasibrauti į pagrindines turnyro varžybas turėtų pakakti, tai kiek žemiau besirikiuojantys šalies tenisininkai gali sulaukti vardinių organizatorių kvietimų.

„Rengdami turnyrus Lietuvoje norime ne tik padovanoti šventę teniso gerbėjams, bet ir suteikti mūsų šalies žaidėjams progą įgyti kuo daugiau tarptautinės patirties", - kalbėjo R. Grušas, informavęs, kad vardinių kvietimų savininkai paaiškės po Kalėdų.

Bilietų prekyba į šį turnyrą - jau prasidėjo: juos įsigyti galima bilietai.lt platformoje.

„Vilnius Cup 2023" turnyras - tik pirmoji teniso maratono Vilniuje dalis. Vasario 3-4 d. bus žaidžiamas Daviso taurės pasaulio pirmos grupės atkrintamųjų varžybų susitikimas tarp Lietuvos ir Pakistano rinktinių, o vasario 6-12 d. vyks Profesionalų Teniso Asociacijos (ATP) „Challenger 100" serijos turnyro kovos.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
1
F
  • MODELIS: Vyriausybei svarstant antrąjį šių metų pusmetį keisti valstybės kompensacijų gyventojams už elektrą modelį, Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos pirmininkas Renatas Pocius sako, jog efektyviausia būtų jas mokėti už dalį suvartotos elektros – iki 100 ar 150 kilovatvalandžių (kWh) per mėnesį.
  • REGULIAVIMAS: Lietuvoje galiojantis teisinis reguliavimas, numatantis galimybę visus viešajame konkurse dalyvavusius konsorciumo partnerius automatiškai įtraukti į „juodąjį sąrašą“, jei partnerių grupė neįvykdė sutarties, prieštarauja Europos Sąjungos viešųjų pirkimų direktyvai, nusprendė Europos Sąjungos Teisingumo Teismas.
  • TURINYS: Lietuvos radijo ir televizijos komisija priėmė sprendimus dėl keturių interneto svetainių kopijų bei vienos pirminės svetainės blokavimo, kuriose neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys.
  • LĖŠOS: Valstybinė energetikos reguliavimo taryba pirmąjį metų pusmetį turėtų išsiaiškinti, kaip nepriklausomi elektros tiekėjai panaudojo iš valstybės biudžeto gautas lėšas kainoms vartotojams sušvelninti.
  • NAFTA: Lietuvos naftos perdirbimo gamyklą valdanti Lenkijos energetikos grupė „Orlen“ nutraukia sutartį su didžiausia Rusijos naftos eksportuoja – Kremliaus kontroliuojama „Rosneft“.
  • RINKIMAI: Vyriausioji rinkimų komisija įpareigota persvarstyti savo sprendimą, kuriuo iš savivaldos rinkimų pašalinti 35 Lietuvos žaliųjų partijos kandidatai, neteisingai užpildę pareiškinius dokumentus.
  • LAIVAS: Ketvirtadienį Klaipėdos uoste laukiama atvykstant JAV „Arleigh Burke“ klasės kovos laivų-minų naikintojų karinio laivo „USS Roosevelt“ (DDG 80).
  • REAGENTAI: Dėl galimo piktnaudžiavimo teisiamas buvęs Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos vadovas Šarūnas Narbutas sako, jog derėdamasis dėl COVID-19 reagentų pirkimo veikė ne kaip Sveikatos apsaugos ministerijos pasitelktas nepriklausomas ekspertas ar Vyriausybės įgaliotas asmuo.
  • KOMPENSACIJA: Nuo praeitų metų balandžio mėnesio būstų ir kitų tinkamų gyventi patalpų savininkai ar verslo atstovai, kurie apgyvendino žmones, bėgančius nuo karo Ukrainoje, iš viso 2022 metais išmokėta 9 mln. 547 tūkst. kompensacijų už būsto ukrainiečiams suteikimą.
  • STIPENDIJA: Įsigaliojus naujai Sporto įstatymo redakcijai, valstybės stipendijos skirtos trečdaliu daugiau sportininkų, pranešė Nacionalinė sporto agentūra.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar pedofilijos skandalas pakeitė jūsų požiūrį į Seimą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar laikysitės astrologų rekomendacijų 2023 metams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2 +1 C

-7 -1 C

 

-6 +3 C

-1 +1 C

-3 +1 C

 

-1 +4 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-8 m/s