respublika.lt

Vilniuje prasidėjo ITF World Tennis Tour serijos turnyras

2022 sausio 17 14:51:59
sebarena.lt info

Sekmadienį atrankos varžybomis startavo ITF World Tennis Tour serijos turnyras „Vilnius Cup powered by kevin.", o šiandien kovas pradės ir pirmieji pagrindinių varžybų dalyviai.

×
nuotr. 1 nuotr.
Tenisas. sebarena.lt nuotr.Atrankos varžybas sėkmingai pradėjo Lietuvos tenisininkai Justas Trainauskas ir Simonas Žukauskas (ATP-1882). J. Trainauskas pirmame atrankos varžybų rate 6:2 6:4 įveikė italą Luigį Castellettį, o S. Žukauskas tokiu pat rezultatu nugalėjo Azerbaidžanui atstovaujantį Sergejų Lysovą. Į atrankos turnyro finalą be žaidimo pateko ir Julius Tverijonas (ATP-1104).

Aleksas Tverijonas, Elvis Gotovskis ir Henrik Traškin (ATP-1570) pasirodymą atrankos turnyre baigė jau po pirmųjų savo susitikimų.

Vardinius kvietimus į pagrindinį „Vilnius Cup powered by kevin." tunryrą varžybų organizatoriai suteikė Tadui Babeliui (ATP-1269), Pijui Vaitiekūnui (ATP-1882) ir Ainiui Sabaliauskui (ATP-1990). T. Babelis pirmame varžybų rate sukryžiuos raketes su čekui Pavelu Nejedly (ATP-578), P. Vaitiekūnas žais prieš suomį Patriką Niklas-Salmineną (ATP-598), o A. Sabaliauskui teks varžytis su vienu iš atrankos turnyro nugalėtojų.

Pagrindinio vienetų turnyro varžybas visi Lietuvos tenisininkai pradės antradienį.

„SEB arenoje" Vilniuje vykstančio „Vilnius Cup powered by kevin." turnyro prizų fondas - 25 tūkst. JAV dolerių.
Žiūrovai į areną viso turnyro metu bus įleidžiami nemokamai. Tiesa, patekti į „SEB areną" galima tik turint galiojantį Galimybių pasą.

Laikraščių prenumerata internetu

  • KELIAI: Vyriausybė paskirstė 16,1 mln. eurų iš šiemet numatytų lėšų valstybei svarbiems vietinės reikšmės keliams Klaipėdoje, Alytuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Jonavos rajone.
  • ATLIEKOS: Stambiagabaritės atliekos Vilniuje iš gyventojų galės būti paimamos kartą per metus – iki šiol tokia galimybė suteikta kartą per dvejus metus.
  • DIPLOMATIJA: Vyriausybė pritarė Lietuvos generalinio konsulato Sankt Peterburge likvidavimui ir iš ambasadoriaus Rusijoje pareigų nuo birželio pirmos dienos oficialiai atšaukti Eitvydą Bajarūną.
  • MAITINIMAS: Vilniaus miesto savivaldybės taryba pritarė maitinimo normų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose didinimui - paskutinį kartą vaikų maitinimo įkainiai sostinės darželiuose keitėsi 2019-aisiais.
  • PASLAUGOS: Advokatai negali teikti paslaugų sankcionuotiems asmenims, o taip pat paslaugų, kuriomis būtų bandoma apeiti Vakarų įvestas sankcijas Rusijai, sako Advokatų tarybos pirmininkas Ignas Vėgėlė.
  • VADOVAS: Lietuvos vadovo Gitano Nausėdos vyriausiuoju patarėju ir Teisės grupės vadovu taps Andrius Kabišaitis, pranešė Prezidentūra.
  • DUOMENYS: Lietuva yra tarp prasčiausiai viešajam interesui svarbius duomenis atveriančių ir panaudojančių Europos Sąjungos šalių, rodo pasaulinis duomenų barometras.
  • KROVINIAI: Beveik prieš tris savaites į Ukrainą išvykęs bandomasis „Lietuvos geležinkelių“ traukinys su kroviniais netrukus turėtų pajudėti atgal.
  • APSAUGA: Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir premjerė Ingrida Šimonytė nori atsisakyti visą parą trunkančios apsaugos.
  • ATSARGUS: Europos Sąjungai planuojant šiais metais dviem trečdaliais sumažinti priklausomybę nuo rusiškų dujų, Lietuvos energetikos agentūros vadovas Virgilijus Poderys tokias galimybes vertina atsargiai.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar naujai siūlomas Civilinės sąjungos įstatymas yra Partnerystės įstatymas, tik kitais žodžiais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jeigu Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už kurią partiją balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +9 C

+3 +12 C

 

+11 +16 C

+10 +18 C

+16 +23 C

 

+11 +18 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-7 m/s