respublika.lt

V.Ažukaitė – nugalėtoja Malmėje

Publikuota: 2023 birželio 06 09:40:36, Lietuvos fechtavimo federacija
×
nuotr. 2 nuotr.
Viktė Ažukaitė. Mildos Kikaitės nuotr.

Kasmetiniame tarptautiniame suaugusiųjų fechtavimo turnyre Malmėje (Švedija) Viktė Ažukaitė iškovojo aukso medalį tarp 50 sportininkių. Pirmajame pogrupių rate įveikusi visas priešininkes, o antrajame pralaimėjusi vos vieną dvikovą, lietuvė atkrintamosiose gavo 5-ą varžybų reitingo numerį ir iš karto užsitikrino vietą tarp 32 geriausiųjų.

 

Į 16-uką pateko galingai, 15:2 nugalėjusi 28-ą reitingo numerį turėjusią švedę Emma Li, į 8-uką - 15:10 įveikusi 12-u numeriu reitinguotą švedę Moa Maaninka. Kovoje dėl medalių 15:8 įveikė Norvegijos fechtuotoją Irina Aschehoug, o dėl finalo 15:12 nugalėjo švedę Anastassia Jelinevits. Dvikovoje dėl aukso, V. Ažukaitė nesunkiai, 15:11 palaužė Švedijos sportininkę Louse Ulltjarn ir džiaugėsi nugalėtojos titulu.

Kita Lietuvos fechtuotoja, Monika Narbutaitė, pateko tarp 8 geriausiųjų, Po tris pergales abiejuose pogrupiuose iškovojusi sportininkė, atkrintamosiose 15:11 įveikė švedę Line Baun Grubak, vėliau 2-ą varžybų reitingą turėjusią švedę Eden Rose Renda 15:8. Kovoje dėl medalio, lietuvė nusileido sidabro laimėtojai Louise Ulltjarn 15:8.

Milda Kikaitė (2 pergalės 1-ame pogrupyje ir 5 pergalės 2-ame) ir Justė Tamošuitytė (3 pergalės 1-ame pogrupyje ir 4 pergalės 2-ame) iš karto pateko tarp 32 geriausiųjų, tačiau jau pirmosios dvikovos iki 15 dūrių buvo lemtingos, M. Kikaitė 15:8 nusileido suomei Inkai Mikkilai, o J. Tamošuitytė 15:11 pralaimėjo švedei Sarah Larsen. Sportininkės atitinkamai užėmė 18 ir 21 vietas. Liepa Osipauskaitė į atkrintamąsias pateko 34-uoju reitingo numeriu ir pralaimėjo pirmą rato kovą 15:8 švedei Eden Rose Rendai. Urtei Kasparavičiūtei pritrūko vienos pergalės, kad įveiktų atkrintamųjų barjerą.

Vyrų grupėje startavo du Lietuvos atstovai. Vaidotas Petraitis (2 pergalės 1-ame pogrupyje ir 4 pergalės 2-ame) atkritamosiose startavo iš 42 reitingo pozicijos. Dėl patekimo į 64 nugalėjo vokietį Andreas Adler 15:5, dėl 32 - 15:11 įveikė švedą Ludvig Halvarsson, bet dėl 16-uko pralaimėjo sidabrą laimėjusiam švedui Jonathan Svensson 15:10 ir galutinėje įskaitoje užėmė 30 vietą iš 110 sportininkų. Mindaugas Tamošiūnas (3 pergalės 1-ame pogrupyje ir 5 pergalės 2-ame) atkrintamosiose 28-uoju reitingo numeriu iš karto pateko tarp 64 geriausiųjų. Tačiau, dėl patekimo į 32, 15:12 turėjo pripažinti švedo Emil Forsman pranašumą, galutinėje įskaitoje užimta 39 vieta.

Visus varžybų rezultatus galite rasti - https://engarde-service.com/tournament/mf19/mint23

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Dienos klausimas

Ar palaikote sprendimą drausti kailinių žvėrelių fermas Lietuvoje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kam labiausiai reikia kelti atlyginimus?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +16 C

+7 +13 C

 

+7 +12 C

+14 +19 C

+15 +19 C

 

+18 +20 C

0-6 m/s

0-3 m/s

 

0-3 m/s