respublika.lt

Uždarų patalpų čempionate irkluotojai džiaugėsi asmeniniais rekordais

2021 gruodžio 20 08:34:03
Lietuvos irklavimo federacija

„Antrą kartą tapau Lietuvos uždarų patalpų čempionu. Tikrai smagu, - po šeštadienį Trakuose vykusio atviro šalies uždarų patalpų čempionato apdovanojimų sakė Dovydas Nemeravičius. - Pernai man taip pat pavyko, bet tuomet, atvirai prisipažinsiu, man pasisekė, nes nedalyvavo keli už mane stipresni sportininkai. Šiais metais pavyko pademonstruoti tikrai neblogą rezultatą".

×
nuotr. 2 nuotr.
Uždarų patalpų čempionate irkluotojai džiaugėsi asmeniniais rekordais. LIF nuotr.

 

D.Nemeravičius ant „Concept 2" treniruoklio pagerino savo asmeninį rekordą: 2000 metrų distanciją įveikė per 05:44,7.

Sidabrą iškovojo Aurimas Adomavičius (05:51,3), bronza pasipuošė Armandas Kelmelis (05:58,6).

„Keista, kad tokiu metų laiku pavyko pagerinti savo asmeninį rekordą, bet tai puikiai nuteikia artėjančiam sezonui, - teigė D.Nemeravičius. - Žinoma, reikia suprasti, kad „konceptas" nėra valtis - galiu būti čempionas Lietuvoje, galiu būti čempionas pasaulyje, galiu būti pasaulio rekordininkas, bet tai nereiškia, kad būsiu toks pats greitas ant vandens. Iš kitos pusės, rezultatas nuteikia optimistiškai, nes tai reiškia, kad fiziškai stipriai tobulėjame, žengėme didelį žingsnį į priekį. Tai motyvuoja ir padeda išlaikyti tą ugnelę, kurios sporte visada reikia".

Tarp moterų greičiausia buvo Dovilė Rimkutė (07:01,5), sidabrą iškovojo Estijos irkluotoja Doris Meinbek (07:07,4), bronza atiteko Martynai Kazlauskaitei (07:11,5).

„Labai gerai jaučiuosi, nes po dviejų metų pavyko pasigerinti savo asmeninį rekordą - džiaugiuosi pagaliau išlipusi iš „duobės", - sakė D.Rimkutė. - 2019-asiais buvo labai sėkmingas sezonas, o vėliau, atrodo, stabtelėjau, todėl dabar labai džiaugiuosi rezultatu, kuris motyvuoja ir įkvepia".

D.Rimkutės rezultatas buvo geriausias ir tarp merginų iki 23-ų metų.

Tarp vaikinų iki 23-ų metų greičiausias buvo Estijos jaunasis irkluotojas Leo Muiste (05:59,8), antrą rezultatą pademonstravo Aidas Greivys (06:04,6), trečias buvo Saulius Aušbikavičius (06:12,0).

Intrigos netrūko jaunių vaikinų varžybose - Povilas Juškevičius buvo greičiausias (06:16,6), tačiau sidabrą iškovojęs Domantas Riauba galingai finišavo ir vos atsiliko nuo čempiono vos akimirka (06:16,9). Bronza atiteko estui Reiner Orui (06:17,5).

Tarp jaunių merginų auksu pasipuošė estė D.Meinbek (07:07,4), sidabro medalis pasipuošė Saulė Kryževičiūtė (07:14,2), bronza - Ūla Jonušaitė (07:15,7).

 

Laikraščių prenumerata internetu

  • VIZOS: Baltarusijai iki šių metų pabaigos pratęsus bevizį režimą Lietuvos piliečiams, politikai svarsto imtis socialinės kampanijos ir įspėti vykstančiuosius apie grėsmes.
  • VERDIKTAS: Vilniaus miesto apylinkės teisme pirmadienį aktorius Ramūnas Rudokas sulaukė gerų žinių – dėl avarijos, kurios metu buvo sunkiai sužalota moteris, teistas žinomas vyras buvo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės, jam pavyko netgi išsaugoti teises.
  • KONKURSAS: Inicijuodama naujų spektaklių pagal klasikinę ir šiuolaikinę lietuvių literatūrą sukūrimą, Kultūros ministerija paskelbė kasmetinį Dalios Tamulevičiūtės lietuvių autorių scenos meno kūrinių konkursą.
  • SEZONAS: Palangoje per metus poilsiautojai nuperka per milijoną nakvynių, o šiemet jų turėtų atvykti dar daugiau, tikisi vietos valdžia artėjant sezonui.
  • PRIEVOLĖ: Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė pirmadienį pranešė, kad Vyriausybė teiks įstatymo pataisas, kuriose bus numatyta prievolė statant naujus visuomeninės paskirties pastatus ar didelius daugiabučius įrengti civilinės saugos priedangas.
  • VEIKLA: Su Rusija visus verslo santykius jau karo pradžioje nutraukę „Kesko Senukai“ sustabdė veiklą Baltarusijoje ir traukiasi iš šios šalies prekybos tinklo OMA akcininkų.
  • CENTRAS: Lietuvos bankas įkūrė Finansų rinkos plėtros centrą - naujas padalinys ieškos būdų, kaip stiprinti finansų rinkos dalyvius ir pritraukti naujų, skatins finansinių technologijų (fintech) bei kapitalo rinkų plėtrą.
  • NUOMONĖ: Po ketvirtadienį vykusių diskusijų dėl Kuršių nerijoje, Alksnynėje, esančio sovietinio memorialo, Neringos valdžia planuoja paklausti gyventojų nuomonės.
  • STATYBOS: Šių metų I ketv. Lietuvoje išduoti 2.168 statybos leidimai – 31,6% mažiau nei tuo pačiu metu pernai.
  • DIVIDENDAI: Daliai valstybės valdomų įmonių per artimiausius trejus metus teks uždirbti didesnę grąžą bei valstybei mokėti daugiau dividendų.
Daugiau

Dienos klausimas

Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritariate lyčių požiūriu jautraus žiniasklaidos turinio rodymui nepilnamečiams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+1 +9 C

 

+4 +12 C

+10 +13 C

+10 +19 C

 

+15 +21 C

0-8 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s