respublika.lt

Tūkstančiai žmonių nepabūgo zombių – Vingio parke praūžė dar neregėtas bėgimas „Zombie Run“

2022 spalio 31 08:03:12
Dominykas Genevičius

Šeštadienio vakarą Vilniaus Vingio parkas nepriminė savęs kaip ramybės ir gamtos oazės. Čia natūrali gamta šįkart pynėsi su Helovino ir zombių karalyste. Pirmą kartą Lietuvoje surengtame pramoginiame „Zombie Run" bėgime tūkstančiai žmonių gavo teigiamų emocijų dozę ir simbolines zombių atakas.

×
nuotr. 4 nuotr.
Alfredo Pliadžio nuotr.

 

Nuotaikinga 3,5 km trasa su įvairiomis kliūtimis, siaubo kambarėliais ir smagia muzika nepaliko abejingų. Ypač šis renginys suviliojo moksleivius. Jų čia susirinko per 1000. Nemažai jų buvo pasipuošę išskirtinėmis aprangomis arba neįprastu makiažu. Visus norinčius dar pačiame renginyje papuošė „Make Up Forever" ir „Art of Beauty" mokyklų specialistai.

Nors šis bėgimas buvo pramoginis ir rezultatai nebuvo fiksuojami, patys greičiausi dalyviai buvo apdovanoti „GymOn" prizais. Moterų tarpe greičiausia buvo Saulė Kiaušas, antra finišavo Emilija Srėbaliūtė, o trečiąją vietą pasidalino Donata Mackelaitė ir Deimantė Dirskytė.

Tarp vyrų greičiausias buvo Marius Diliūnas, o už jo finišavo du užsieniečiai - Enrico Inghilleri ir Karlas Fredimas.

Po finišo dalyviai neskubėjo skirstytis, nes vakaras tęsėsi su audringa žinomo Lietuvos didžėjaus DJ Mamania paruošta programa. Po finišo dalyviai džiaugėsi tokiu renginiu ir prisipažino, kad tai buvo dar nepatirti įspūdžiai. Ypač bėgikai išskyrė „Hangar Vilnius" įrengtą vieną iš stotelių.

Gerą nuotaiką dalyviams prieš startą „užtaisė" sporto klubo „RE.FORMATAS" treneriai, patys pasipuošę unikaliu makiažu.

„Labai džiaugiamės, kad tokiu metų laiku galėjome žmonėms pasiūlyti naują ir emocingą bėgimo renginį. Tokie bėgimai ypač populiarūs JAV ir kitose šalyse. Smagu, kad sulaukėme ypač didelio moksleivių dėmesio. Neabejojame, kad jiems tai buvo vienas įsimintiniausių rudens atostogų elementų, o sportuojantis jaunimas užkrės ir kitus šeimos narius gyventi aktyviai", - kalbėjo šio bėgimo iniciatorius, ExtremeDelight.lt vadovas Mantas Paliokas.

Šeštadienio vakarą Vingio parką papuošė ir dar vienas Helovino atributas - moliūgai. „Zombie Run" miestelyje vyko moliūgų paroda, o gražiausių moliūgų, kaip, beje, ir įspūdingiausių dalyvių kostiumų savininkai, buvo apdovanoti prizais.

Visi dalyviai buvo apdovanoti unikaliais renginio medaliais.

„Zombie Run 2022" bendrai finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) Sporto rėmimo fondo lėšomis, skirtomis įgyvendinti sporto projektus, susijusius su sporto renginių organizavimu, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • MODELIS: Vyriausybei svarstant antrąjį šių metų pusmetį keisti valstybės kompensacijų gyventojams už elektrą modelį, Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos pirmininkas Renatas Pocius sako, jog efektyviausia būtų jas mokėti už dalį suvartotos elektros – iki 100 ar 150 kilovatvalandžių (kWh) per mėnesį.
  • REGULIAVIMAS: Lietuvoje galiojantis teisinis reguliavimas, numatantis galimybę visus viešajame konkurse dalyvavusius konsorciumo partnerius automatiškai įtraukti į „juodąjį sąrašą“, jei partnerių grupė neįvykdė sutarties, prieštarauja Europos Sąjungos viešųjų pirkimų direktyvai, nusprendė Europos Sąjungos Teisingumo Teismas.
  • TURINYS: Lietuvos radijo ir televizijos komisija priėmė sprendimus dėl keturių interneto svetainių kopijų bei vienos pirminės svetainės blokavimo, kuriose neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys.
  • LĖŠOS: Valstybinė energetikos reguliavimo taryba pirmąjį metų pusmetį turėtų išsiaiškinti, kaip nepriklausomi elektros tiekėjai panaudojo iš valstybės biudžeto gautas lėšas kainoms vartotojams sušvelninti.
  • NAFTA: Lietuvos naftos perdirbimo gamyklą valdanti Lenkijos energetikos grupė „Orlen“ nutraukia sutartį su didžiausia Rusijos naftos eksportuoja – Kremliaus kontroliuojama „Rosneft“.
  • RINKIMAI: Vyriausioji rinkimų komisija įpareigota persvarstyti savo sprendimą, kuriuo iš savivaldos rinkimų pašalinti 35 Lietuvos žaliųjų partijos kandidatai, neteisingai užpildę pareiškinius dokumentus.
  • LAIVAS: Ketvirtadienį Klaipėdos uoste laukiama atvykstant JAV „Arleigh Burke“ klasės kovos laivų-minų naikintojų karinio laivo „USS Roosevelt“ (DDG 80).
  • REAGENTAI: Dėl galimo piktnaudžiavimo teisiamas buvęs Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos vadovas Šarūnas Narbutas sako, jog derėdamasis dėl COVID-19 reagentų pirkimo veikė ne kaip Sveikatos apsaugos ministerijos pasitelktas nepriklausomas ekspertas ar Vyriausybės įgaliotas asmuo.
  • KOMPENSACIJA: Nuo praeitų metų balandžio mėnesio būstų ir kitų tinkamų gyventi patalpų savininkai ar verslo atstovai, kurie apgyvendino žmones, bėgančius nuo karo Ukrainoje, iš viso 2022 metais išmokėta 9 mln. 547 tūkst. kompensacijų už būsto ukrainiečiams suteikimą.
  • STIPENDIJA: Įsigaliojus naujai Sporto įstatymo redakcijai, valstybės stipendijos skirtos trečdaliu daugiau sportininkų, pranešė Nacionalinė sporto agentūra.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar pedofilijos skandalas pakeitė jūsų požiūrį į Seimą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar laikysitės astrologų rekomendacijų 2023 metams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2 +1 C

-7 -1 C

 

-6 +3 C

-1 +1 C

-3 +1 C

 

-1 +4 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-8 m/s