(0)
2022 sausio 28 08:29:48
hockey.lt informacija

TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionate įvyko dviejų turnyrinės lentelės lyderių akistata.

×
T.Kumeliausko į priekį vedami „7bet-Hockey Punks“ nepaliko vilčių „Kaunas City“ atstovams. Hockey.lt nuotr.

Ketvirtadienį Vilniaus „Pramogų" arenoje ant ledo susitiko čempionato lyderė „7bet-Hockey Punks" komanda bei artimiausi jų persekiotojai „Kaunas City" atstovai. Itin sėkmingai rungtynes pradėjusi sostinės komanda iškovojo pergalę 7:2, po kurios „pankai" dar labiau sustiprino savo pozicijas kovoje dėl pirmosios vietos reguliariajame sezone.

Rungtynės startavo tiesiog idealiai gausiai žiūrovų palaikomiems „7bet-Hockey Punks" atstovams. Sužaidus vos 33 sekundes krito pirmasis įvartis į svečių iš Kauno vartus, o vos po 128 sekundžių nuo rungtynių starto vilniečiai savo persvarą dar ir padvigubino. Pirmasis pasižymėjo Tadas Kumeliauskas (00:33, rez. perd. Rolandas Aliukonis, Aivaras Bendžius), o vėliau tiksliai iššovė ir Martynas Miliūnas (02:08, rez. perd. Denisas Kuzminovas). Negana to, įpusėjus kėliniui įvartį pelnė ir Ilja Četvetakas (09:15, rez. perd. Laisvydas Kudrevičius, Rokas Bacevičius), po kurio „Kaunas City" treneris buvo priverstas prašyti pertraukėlės.

Po nesėkmingo starto kauniečiams pavyko atsitiesti ir dar pirmajame kėlinyje Kirilas Danilenka (13:24, rez. perd. Igoris Goleščikhinas, Vytautas Jagelavičius) tiksliai užbaigė ataką, o prasidėjus antrajam kėliniui sumaištimi prie varžovų vartų pasinaudojo „Kaunas City" puolėjas Paulius Grybauskas (21:51, rez. perd. Ignotas Ragas, Damiras Šafeevas) sušvelnindamas oponentų pranašumą iki minimumo.
Galutinai rungtynių baigtį nusprendė T. Kumeliauskas: patyręs puolėjas antrajame kėlinyje pasižymėjo dar du kartus (28:54, rez. perd. Ernestas Trukšnys, A. Bendžius ir 29:21, rez. perd. A. Bendžius, Edgaras Rybakovas), o fantastišką pasirodymą jis užbaigė rungtynių finiše pelnydamas ir ketvirtąjį savo įvartį (58:08, rez. perd. Mauras Baltrukonis, E. Rybakovas). Be savojo įvarčio neliko ir puikią formą šių metų pradžioje demonstruojantis „7bet-Hockey Punks" puolėjas Laisvydas Kudrevičius (42:15, rez. perd. Dino Mukovozas, I. Četvertakas).

„Varžovai labai gerai pradėjo rungtynes, o mes tokioms rungtynėms nebuvome pasiruošę. Du-trys greiti įvarčiai ir jau pirmojo kėlinio viduryje teko imti minutės pertraukėlę ir bandyti surasti žodžių, kurie pakeistų rungtynes. Deja, to neužteko ir mes pralaimėjome rungtynes. Šių rungtynių pozityvas yra tas, kad galėjau patikrinti jaunimą, ar mūsų jaunesni nei 18 metų ledo ritulininkai gali varžytis su stipriausia komanda Lietuvoje. Tai gera patirtis jiems, ypač dėl to, kad tribūnos buvo pilnos", - po rungtynių kalbėjo „Kaunas City" treneris Sergejus Durdinas.

„Pirmasis kėlinys nustebino, tai buvo tikriausiai gražiausiais mūsų pirmasis kėlinys šiame sezone, ypač atsižvelgus į tai, kad žaidėme su tokia komanda kaip „Kaunas City". Jautėsi, kad komanda užsivedė ir žaidėjai žinojo šių rungtynių svarbą. O tribūnose susirinkę fanai buvo tas impulsas, kuris leido mums kontroliuoti rungtynes nuo pirmų minučių. Vėliau mus kiek iš vėžių išvedė pražangos, bet šiandien mes jautėmės, kad žaidžiame namuose ir tai suteikė iniciatyvą", - po pergalės gausiai susirinkusiais žiūrovais džiaugėsi „7bet-Hockey Punks" treneris Mindaugas Kieras.

Po šios pergalės „7bet-Hockey Punks" komanda padidino savo persvarą nuo artimiausių varžovų iki 9 taškų. Tiesa, 2-3 vietomis TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionate besidalijančios „Energijos" ir „Kaunas City" komandos dėl atidėtų tarpusavio rungtynių yra sužaidusios vienu susitikimu mažiau nei vilniečiai ir dar galės sumažinti savo deficitą iki čempionato lyderių.

Šį savaitgalį TOPsport Lietuvos čempionate bus sužaistos dar trejos rungtynės, o pirmosios įvyks jau penktadienį, kai 20:15 val. Elektrėnų ledo rūmuose susitiks „Energijos" ir „HC Klaipėdos" ekipos.

0

• STREIKAS: Sostinės savivaldybės įmonė „Vilniaus viešasis transportas“ teigia gerinanti sąlygas vairuotojams ir kitiems darbuotojams bei didinanti atlyginimus, tačiau profesinė sąjunga kitą savaitę planuojamo streiko neatsisako.
  • ELEKTRA: „Nord Pool“ biržoje trijų Baltijos šalių zonose vidutinė paros elektros kaina antradienį sieks 380,85 euro už megavatvalandę (MWh), arba 0,38 euro už kilovatvalandę (kWh), rodo prekybos biržoje (angl. day-ahead) duomenys: palyginti su pirmadieniu (272,75 euro), antradienį elektra brangsta beveik 40 procentų.
  • MINĖJIMAS: Antradienį Vilniuje, Valstybės vadovų panteone Antakalnio kapinėse, bus minimos pokario partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago 65-osios žūties metinės.
  • KONTROLĖ: Seimo nariai Rita Tamašunienė ir Česlavas Olševskis kreipėsi į Seimo Aplinkos apsaugos komitetą ragindami surengti komiteto posėdį ir atlikti parlamentinę kontrolę dėl situacijos nustatant Vilniaus rajono bendrovės „Vilniaus paukštynas“ sanitarinę apsaugos zoną.
  • ATOSTOGOS: Konstitucinis Teismas vertins anksčiau galiojusią tvarką, kai vieni vaiką iki 14 metų auginę pareigūnai negaudavo papildomų kasmetinių atostogų.
  • ENERGETIKA: Finansų ministrė Gintarė Skaistė teigia, kad 2023 metams numatytų 714 mln. eurų kompensacijų elektros ir dujų kainoms tikrai pakaks.
  • KAINA: Seimui priėmus įstatymo pataisas, o Vyriausybei patvirtinus lėšų poreikį kompensacijoms už 2022 metus, jau paskaičiuotos ir viešai paskelbtos preliminarios 2023 metų pirmojo pusmečio elektros ir dujų kainos gyventojams neturėtų labai keistis, sako energetikos rinkos reguliuotojo vadovas Renatas Pocius.
  • ŠVIESTUVAI: Taupant miesto lėšas elektros energijai už apšvietimą atsakinga bendrovė „Klaipėdos autobusų parkas“ nuo lapkričio 28 d. naktimis atjungs šviestuvus dalyje uostamiesčio viešųjų erdvių.
  • PREKYBA: Mažmeninės prekybos apyvartai per mėnesį smukus vienu procentu tai reiškia vartotojų elgsenos pokyčius, sako analitikai; pasak jų, mažėjantis vartojimas, tikėtina, tęsis bent jau iki kitų metų pavasario.
  • KOMPENSACIJA: Valstybės gyventojams mokamoms kompensacijoms už dujas ir elektrą vien pirmąjį kitų metų pusmetį reikėtų 369 mln. eurų (su PVM), iš jų 257 mln. eurų – už elektrą, o beveik 112 mln. eurų – už gamtines dujas.

Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?

Kurį iš šių kandidatų norėtumėte matyti Vilniaus meru?