Sėkmingas rungtynių finišas leido „7bet-Hockey Punks“ iškovoti svarbią pergalę

(0)
Publikuota: 2023 vasario 17 08:57:32, hockey.lt informacija
×
hockey.lt nuotr.

Optibet ledo ritulio lygoje Vilniaus „7bet-Hockey Punks" klubui teko gerokai pavargti rungtynėse su lygos autsaidere, bet sėkmingas trečiojo kėlinio finišas leido jiems iškovoti labai svarbią pergalę.

Ketvirtadienio rungtynėse namuose žaidę vilniečiai tik susitikimo pabaigoje palaužė „DLSS/Dinaburga" ledo ritulininkus ir iškovojo pergalę 5:3. Įpusėjus rungtynėms dviejų įvarčių pranašumą dar turėjo svečiai iš Latvijos, bet tuomet Vilniaus „Pramogų" arenoje įvarčius pelnė tik jų šeimininkai, kurie iškovojo ketvirtąją pergalę tarpusavio rungtynėse iš tiek pat galimų.

„7bet-Hockey Punks" komandai šiose rungtynėse greitai pavyko įgyti pranašumą. Pirmasis „pankų" penketas užsibuvo varžovų zonoje, o rezultatyviausias komandos žaidėjas Tadas Kumeliauskas gavęs progą metimui išvedė vilniečius į priekį (03:19, rez. perd. Edgaras Rybakovas).

Po pelnyto įvarčio žaidimas kuriam laikui išsilygino, o savo progų puolime turėjo ir „Dinaburga" atstovai. Tuo tarpu „7bet-Hockey Punks" atsakė savo pavojingu išpuoliu, kurio smaigalyje buvusiam Laisvydui Kudrevičiui nedaug trūko iki savojo įvarčio.

Kėlinio pabaigoje Lietuvos sostinės atstovai turėjo ne vieną progą savo antrajam įvarčiui, bet jiems progų realizuoti nepavyko, o klaida gynyboje leido „DLSS/Dinaburga" atstovams išlyginti rezultatą. Į vartus skriejo Vadimo Vabiščevicso metimas (14:43, rez. perd. Renatas Vabiščevsas, Edgaras Petrovas).

Antrajame kėlinyje „7bet-Hockey Punks" komanda siekė padidinti tempą ir atstatyti savo persvarą, bet jų atakos tikslo nepasiekė, o svečiai nubaudė juos kontratakos metu. Į greitą išpuolį pabėgęs Maksimas Pumpinšas atliko tikslų metimą (24:34, rez. perd. Daniilas Andrejevas).

Po Daugpilio klubo įvarčio „pankai" ir toliau spaudė savo varžovus, o labai arti tikslo buvo Tomas Tilla, kurio metimas pataikė į vartų skersinį. Atakuoti lietuviai bandė ir mažumoje, bet klaida oponentų zonoje leido šįkart jau Maksimui Galilejevui pabėgti prieš vartininką, o rezultatas buvo toks pats - įvartis į šeimininkų vartus (32:47).

Nepavydėtinoje situacijoje atsidūrusi „7bet-Hockey Punks" ekipa atsitiesti sugebėjo tuomet, kai netrukus gavo progą žaisti daugumoje. Varžovų vartininkui nesugebėjus sulaikyti ritulio pirmasis sureagavo Mauras Baltrukonis, nukreipdamas jį į vartus (34:38, rez. perd. Dino Mukovozas, Tomas Tilla).

Dar prieš pasibaigiant antrajam kėliniui rungtynių rezultatas jau tapo lygiu. Vos pakilęs nuo nubaustųjų suolelio Eimantas Steponavičius prisijungė prie komandos draugų atakos ir gavo perdavimą būdamas visiškai laisvas. Puolėjas tokios progos nepraleido ir tiksliu metimu išlygino rezultatą (37:24, rez. perd. M. Baltrukonis, E. Rybakovas).

Trečiojo kėlinio pradžioje vilniečiams koją kišo baudos minutės. Pradėję kėlinį mažąja nuobauda, vėliau jie užsidirbo ir 5 minučių pašalinimą, bet visas 7 minutes mažumoje jie sugebėjo atlaikyti varžovų išpuolius.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos „7bet-Hockey Punks" pagaliau susigrąžino pranašumą į savo rankas. Pergalingą įvartį pelnė gimtadienį švenčiantis L. Kudrevičius (54:31, rez. perd. T. Tilla, Jegoras Mateiko), o po mažiau nei minutės tašką rungtynėse padėjo T. Kumeliauskas (55:21, rez. perd. E. Rybakovas, Oscaras Johannesas Skioldas).

Pergalė leido „pankams" pakilti į šeštąją turnyrinės lentelės poziciją, tačiau jau šeštadienį jų laukia itin svarbios rungtynės Elektrėnuose su „Airwell Energijos" klubu, kuris nuo vilniečių atsilieka vos vienu tašku.

Po pergalės „7bet-Hockey Punks" puolėjo Edgaro Rybakovo teigimu šiandien varžovų įvarčius lėmė jų pačių klaidos.

„Mano manymu, ant ledo išėjome nepilnai pasiruošę, galbūt psichologiškai buvom nusiteikę, kad bus lengva kova. Žinome, kad mums ateinančios kelios rungtynės yra svarbiausios sezone, tad galbūt perdegėme, ar netinkamai joms pasiruošėme. Labai gerai, kad išsikapstėme ir laimėjome, nes patys pridarėme klaidų, kurios lėmė jų įvarčius", - kalbėjo vilniečių puolėjas.