Nauji ledo ritulio karaliai: TOPsport Lietuvos čempionate pirmą kartą triumfavo „7bet-Hockey Punks“ komanda

(0)
Publikuota: 2022 kovo 25 08:52:23, hockey.lt informacija
×
„7bet-Hockey Punks“. Hockey.lt nuotr.

Ketvirtadienį paaiškėjo naujieji TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionato nugalėtojai.

Elektrėnų ledo arenoje šį vakarą įvyko ketvirtoji finalo tarp vietos „Energijos" ir Vilniaus „7bet-Hockey Punks" komandų akistata. Serijoje persvarą turėję vilniečiai iškovojo pergalę 5:3 ir pirmą kartą klubo istorijoje pasidabino aukso medaliais. Naujieji šalies čempionai titulą iškovojo ketvirtuoju bandymu finale: iki tol jie triskart buvo iškovoję sidabro medalius.

Vos po kiek daugiau nei dviejų minučių „7bet-Hockey Punks" įsiveržė į priekį po sumaišties prie „Energijos" vartų. Pasinaudojęs situacija ritulį į vartus nukreipė vilniečių lyderis Tadas Kumeliauskas (02:03, rez. perd. Aivaras Bendžius).

„Energijai" rezultatą išlyginti pavyko įpusėjus kėliniui. Nors iš pradžių jie neišnaudojo dvigubos kiekybinės persvaros, bet vėliau jau žaisdami lygiomis sudėtimis pasiuntė ritulį į Simo Baltrūno ginamus vartus. Po Aurimo Gaidausko tolimo metimo jį paskutiniu momentu pataisęs Karolis Krasilnikovas nepaliko vilčių oponentų vartininkui (14:31, rez. perd. Aurimas Gaidauskas).

Antrasis kėlinys ir vėl startavo greitu „pankų" įvarčiu. Šįkart individualų reidą surengęs T. Kumeliauskas antrą kartą rungtynėse išvedė savo ekipą į priekį (20:58). Netrukus šeimininkų situacija tapo dar prastesnė, kai žaisdami daugumoje jie leido Edgarui Rybakovui pabėgti vienam prieš vartininką, o patyręs puolėjas šios progos nepraleido (22:26, rez. perd. Denisas Kuzminovas).

Savo situaciją „7bet-Hockey Punks" galėjo dar labiau pagerinti gavę progą baudiniui, bet T. Kumeliauskas nepergudravo Antono Gičevo. Tiesa, netrukus „Energijos" vartininkas jau traukė ritulį iš savo vartų, po Martyno Miliūno metimo (27:22, rez. perd. D. Kuzminovas).

Intrigą rungtynėse vėl atkūrė greitas Karolio Krasilnikovo išpuolis. „Energijos" puolėjas ne tik pabėgo nuo gynėjo, bet ir įveikė vartininko gynybą bei pasiuntė ritulį į vartus (30:09, rez. perd. Artūras Katulis, Andrejus Beznosovas). Įvartis dar labiau pagyvino elektrėniškius, kurie nesužaidus nė minutei dar kartą pasiuntė ritulį į vartus. Daugumoje pasižymėjo Donatas Kumeliauskas (30:54, rez. perd. Egidijus Binkulis, A. Beznosovas).

„Energijai" siekiant išlyginti rezultatą, „7bet-Hockey Punks" dar kartą nubaudė savo varžovus greitoje atakoje. Po puikaus Edvino Boroškos perdavimo antrą kartą ritulį į vartų tinklą pasiuntė E. Rybakovas (34:30, rez. perd. E. Boroška).

Trečiajame kėlinyje „pankams" pavyko sėkmingai išvengti oponentų įvarčių ir nors jie patys taip pat nepasižymėjo, po finalinės sirenos triumfavo būtent šios komandos nariai, o „Energijai" teko sidabro medaliai.

Priminsime, jog TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionate bronzos medalius iškovojo „Kaunas City" komanda.