MTB „Žemaitijos taurės“ nugalėtojai – Gabrielė Andrašiūnienė ir Šarūnas Pacevičius (0)

2020 birželio mėn. 30 d. 22:58:21
Tomas Gaubys

Sekmadienį Šiaulių rajone, prie Geluvos ežero vykusiame kalnų dviračių (MTB) varžybų „Žemaitijos taurė 2020“ pirmajame etape sudalyvavo virš 300 dviratininkų. Moterų ir vyrų elito grupėse nugalėjo Gabrielė Andrašiūnienė („S-Sportas“) ir Šarūnas Pacevičius („Minu“).

×
Pixabay nuotr.

G. Andrašiūnienė 33 km įveikė per 1 val. 18 min. 15 sek. Antrą vietą iškovojo Olivija Baleišytė („El-Eko Sport“, +1.30), o trečią – Vilma Baltramaitė („Dviratai-Daisatus“, +3.49).

Š. Pacevičius 51 km įveikė per 1 val. 41 min. 26 sek. Antras finišavo Edgaras Kovaliovas („Top Team“, +8 sek.), o trečias – Domas Manikas (Panevėžys, +16 sek.). Buvę Lietuvos plento dviračių čempionai Tomas Vaitkus („Velopeak Boilers“, +6.06) ir Gediminas Bagdonas („Klaipėda“, +8.24) užėmė atitinkamai 11-ą ir 14-ą vietas.

Mėgėjų grupėje (33 km; 151 dalyvis) nugalėjo Aurelijus Dailidonis („Impuls“). Antras buvo Antanas Budreckis („Dviračiai“), o trečias – Vitalijus Petrulis („Telšiai“).

Planuojama iš viso surengti keturis „Žemaitijos taurės“ etapus. Antrasis etapas vyks rugpjūčio 2 dieną Lapiuose (Klaipėdos raj.), trečiasis – spalio 3 dieną Plateliuose (Plungės raj.), o ketvirtasis – spalio 4 dieną Telšiuose.

• KELIUOSE: praėjusią parą, ketvirtadienį, Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, 12-oje eismo įvykių buvo sužeista 13 žmonių, daugiausia – vairuotojų.
  • KREIPĖSI: dėl paramos išsimokėtinai įsirengti mažos galios saulės jėgaines kreipėsi 941 gyventojas, prašymų pateikta už beveik 3 mln. eurų.

Ar Valstybės dieną kartu su visais giedate himną?