respublika.lt

„Moterų ralio“ 2021 nugalėtojos: laimėti padėjo sėkmės talismanas (0)

2021 birželio 14 12:25:53
moteruralis.lt

Praėjusį savaitgalį Vilniuje praūžė ne tik audra, bet ir septintasis „Moterų ralis". Jį laimėjo trijų moterų - Justinos Nekiūnaitės, Julijos Skudutės ir Anetos Tankovič - komanda. Ralyje jos važiavo penktąjį kartą. „FireFox" pavadinimą pasirinkęs ekipažas važiavo oranžinės spalvos „Subaru XV" automobiliu, pažymėtu 35 numeriu. Merginos ralio trasą įveikė be baudos minučių. Ši komanda nugalėjo bendroje ir daugiau nei dviejų narių įskaitose.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pranešimo autorių nuotr.

 

„Esame draugės ir kolegės, dirbame telekomunikacijų srityje. Viena kitą suprantame iš pusės žodžio. „Moterų raliui" ruošėmės iš anksto, netgi žiūrėjome, kas bus mūsų konkurentėmis", - sakė ekipažo vairuotoja Justina Nekiūnaitė. Ji prisipažino, kad laisvalaikiu treniruojasi važiuoti slalomus.

„Firefox" pavadinimą įkvėpė Justinos automobilio spalva. Jis yra ir savotiškas komandos talismanas, nes pergales įvairiuose raliuose merginos ėmė skinti būtent važiuodamos šiuo automobiliu. Justina sako, kad būtent jos domėjimasis automobilių sportu ir subūrė drauges į komandą. Visgi, iki laimėjimų turėjo praeiti metai-kiti, kad komanda susicementuotų.

Justina džiaugiasi, kad „Moterų ralis" išlaiko aukštą kartelę ir kasmet pateikia staigmenų. Jos nuomone, pandeminėje situacijoje renginys praėjo labai tvarkingai ir ralis nuo to nė kiek nenukentėjo: nei emocine, nei užduočių prasme.

„Man, kaip slalomų ir greičio rungčių mėgėjai, greičio užduočių galėjo būti ir daugiau. Šiemet pasigedau vidutinio greičio rungties, kurią labai mėgau. Užduotys atliekamos programėlėje labai patiko, nes įnešė tokio objektyvumo, mažiau lėmė sėkmės faktorius. Pačios užduotys - intelektualios, „nepagooglinsi", reikėjo galvą pasukti", - įspūdžiai dalijosi komandos vairuotoja Justina.

Komandai Zarasų kraštas buvo pakankamai naujas, tad aplankytos vietos paliko gerą įspūdį. Įsimintinas vingiuotas keliukas akmenimis grįsta danga - Marimonto serpantinas, Šeimyniškių atodanga ir konglomerato uola, Zarasų Didžioji sala. Visa tai merginoms buvo dar nematyta. Justina prisipažino, kad grįš dar kartą į tas vietas.

„Ralio metu važiavome labai susikoncentravę, nuolat jautėme tokį lengvą adrenaliną, nebuvo kada atsipalaiduoti. Pagrindinis raktas į šių metų sėkmę, sakyčiau, buvo tvirta komanda, pasiruošimas, įgūdžiai ir pasitikėjimas viena kita", - sakė Justina Nekiūnaitė.

Antrą geriausią rezultatą „Moterų ralyje" parodė komanda „Jemu" (Nr. 88). Trečios - „Linkmenų lapės" (Nr. 167). Abi šios komandos atitinkamai tas pačias vietas užima bendroje ir daugiau nei dviejų narių įskaitose.

Kiekvienais metais daugiausia emocijų sulaukia žurnalo „L‘Officiel Lithuania" renkama stilingiausio ekipažo nominacija. Šiemet šį titulą iškovojo ekipažas Nr. 18, pavadinimu „Iš kitos planetos". Šis ekipažas jau yra laimėjęs stilingiausio ekipažo vardą prieš du metus. Šiemet merginos pasirinko įspūdingai atrodančius prigludusius oranžinės spalvos kostiumus su vorų imitacija.

Azartiškiausia komanda išrinktas ekipažas Nr. 56, „Naiskar", saugiausia - ekipažas Nr. 159 „Blitz".

„Moterų ralio" rezultatus galima pamatyti renginio interneto svetainėje, adresu www.moteruralis.lt.

Bendroji įskaita:
1. Nr. 35. J. Nekiūnaitė, J Skudutė, A. Tankovič - „FireFox"
2. Nr. 88 M. Sabaliauskienė, E. Ladigaitė-Bindokienė, J. Masevičienė, U. Butėnaitė - JEMU
3. Nr. 167 M. Čereškaitė, L. Kildienė, T. Matulevičiūtė - „Linkmenų lapės"

Pradedančiojo vairuotojo įskaita:
1. Nr. 245 E. Voisiataitė, G. Juškaitytė, L. Puriuškytė, M. Martinkevič, R. Voisiataitė
2. Nr. 81 K. Rukaitė, M. Sajavičiūtė, J. Ščetinina, G. Pūtytė - „Pink panteros"
3. Nr. 130 O. Račiūnaitė, R. Čereškaitė, S. Minkevičiūtė, G. Žukauskaitė - „Gazas dugnas"

Pirmą kartą dalyvaujančio renginyje įskaita:
1. Nr. 200 D. Aškelienė, A. Klimavičiūtė, R. Klimavičiūtė, B. Vilūnaitė - „Red lips"
2. Nr. 184 A. Mickūnaitė, A. Mickūnaitė, A. Mickūnaitė - „AAAAguonėlės"
3. Nr. 43 I. Pusvaškytė, R. Gasinskaitė, M. Rusteikaitė, Ū. Juzėnienė - „e Tram Devyni"

Istorinių automobilių įskaita:
1. Nr. 65 Ž. Treiderė, V. Novenčenko, E. Urbanavičienė, L. Diass - „Diviatka"
2. Nr. 79 E. Laurynaitė, D. Gečienė, A. Laurynė, E. Misevičienė, K. Savickaitė - „Vabalistės"
3. Nr. 249 J. Nižauskienė, D. Rukštelienė, J. Mechovskienė, R. Vanagel - „Mersinės braškės"

Dviejų narių įskaita:
1. Nr. 250 A. Špokauskaitė, I. Kazlauskienė - „Pradžiai..."
2. Nr. 10 G. Statkevičiūtė-Gylienė, B. Šarkanienė - „Kometos"
3. Nr. 86 M. Vedegė, E. Maldžiūnienė - „Rally Martens"

Daugiau negu dviejų narių:
1. Nr. 35. J. Nekiūnaitė, J Skudutė, A. Tankovič - „FireFox"
2. Nr. 88 M. Sabaliauskienė, E. Ladigaitė-Bindokienė, J. Masevičienė, U. Butėnaitė - JEMU
3. Nr. 167 M. Čereškaitė, L. Kildienė, T. Matulevičiūtė - „Linkmenų lapės"

Svečių įskaita:
1. Nr. E. Rukšėnaitė, A. Vinogradnaitė, V. Budžiulė, J. Jegipceva - „Akropolis 3"
2. Nr. 84 V. Ryliškė, R. Barisevičiūtė, I. Zimaitienė - „Čykos"
3. Nr. 102 E. Lingytė, J. Juodienė, E. Vaitiekūnaitė-Šiuškienė, I. Stasiūnaitė - „Manilla 3"

„Mazda taurės" įskaita:
1. Nr. 39 R. Sabaitė, J. Raulušaitienė, L. Juonytė, V. Ruzgienė - „Ladies Power"
2. Nr. 179 L. Ragelskienė, S. Šleikinienė, S. Paulauskienė, R. Kirvelienė, S. Paulauskienė - „FiveS"
3. Nr. 115 A. Žižienė, G. Baginskienė, I. Sarapinaitė, R. Ališauskienė - „Ladies in Red"

Komandinė įskaita:
1. Nr. 147 „Open24 (1)
2. Nr. 137 „Moterų medžiotojų klubas 1"
3. Nr. 186 „Start4networking VILNIUS"

Apie „Moterų ralį"

Nuotaikingas automobilių sporto renginys „Moterų ralis" Lietuvoje organizuojamas nuo 2015 metų. Tai analogo Lietuvoje neturintis masiškiausias renginys „ant ratų", skirtas tik moterims. Vos gimęs „Moterų ralis" sulaukė gausaus dalyvių skaičiaus ir tapo vienu laukiamiausių aktyvių moterų laisvalaikio renginiu.

„Moterų ralio" vienas tikslų - vairavimo kultūros ir saugumo kelyje didinimas. Ralio varžybos vyksta pagal Kelių eismo taisykles, čia svarbiausia skubėti lėtai. Kelių šimtų kilometrų trasoje ralio dalyvių laukia lankytini objektai, nuotaikingos užduotys bei specialios vairavimo rungtys. Dalyvaudamos varžybose moterys įgauna daugiau vairavimo, orientavimosi kelyje patirties.

2019 m. „Moterų ralyje" fiksuotas Lietuvos rekordas: Masiškiausias moterų autosporto renginys - renginyje dalyvavo 1444 moterys, 364 ekipažai!

 

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • KROVINIAI: Kauno intermodaliniam terminalui (KIT) prisijungus prie europinės vėžės, Lietuvos krovinių vežėjams atsivėrė  naujos galimybes gabenti krovinius traukiniais iš Europos ir į ją, išvengiant sustojimo pasienyje su Lenkija ir krovinių perkrovimo.
  • SUKČIAI: „Swedbank“ duomenimis, per vieną dieną banko klientų konsultacijų centras gauna iki 400 gyventojų skambučių ir pranešimų apie sukčių bandymus išvilioti asmeninius interneto bankininkystės, mokėjimo kortelių duomenis ir reikalavimus patvirtinti mokėjimus, kurių gyventojai patys neinicijavo.
  • MEDŽIAI: valstybinių miškų urėdijos miškininkai per šią savaitę apžiūrėjo miškus ir įvertino savaitgalį didelio vėjo bei lietaus padarytą žalą – iš viso buvo išversta ir išlaužyta beveik 10 000 kubinių metrų medžių daugiau nei 100 hektarų plote.
  • BIOGRAFIJA: nevyriausybinės asociacijos Mažosios Lietuvos reikalų tarybos ir Lietuvos valstybės istorijos archyvo iniciatyva susibūrė neformali Martyno Mažvydo biografijos tyrimo iniciatyvinė grupė, siekianti aktualizuoti ir suteikti impulsą naujiems M. Mažvydo biografijos tyrimams.
  • VERTINS: Europos vaistų agentūra antradienį pranešė pradėjusi Prancūzijos farmacijos bendrovės „Sanofi“ sukurtos vakcinos nuo COVID-19 peržiūrą, po kurios ji gali būti patvirtinta naudoti Europos Sąjungoje.
  • PAVYKO: Rusija antradienį paskelbė sėkmingai išbandžiusi naują S-500 oro gynybos raketinę sistemą, ji pataikė į dideliu greičiu skriejantį balistinį taikinį - S-500 sistema, kurios maksimalus veikimo nuotolis – 600 km, yra pati pažangiausia raketų gynybos sistema pasaulyje, gebanti atremti atakas į kosmosą.
  • KEIČIASI: kartu su pradinio, pagrindinio bei vidurinio ugdymo pokyčiais prasideda ir priešmokyklinio ugdymo programos atnaujinimas - nacionalinėje švietimo agentūroje darbą pradėjo 14 ekspertų, kurie parengs atnaujintą programą.

  • ATSIVERIA: pirmą kartą po devynių mėnesių pertraukos Eifelio bokštas Paryžiuje penktadienį vėl laukia lankytojų - Prancūzijos sostinės simbolis buvo uždarytas dėl koronaviruso pandemijos.
  • SIAUTĖJA: Rytų Rusijoje plečiasi dideli miškų gaisrai - Sibiro Jakutijos regione trečiadienį ugniagesiai kovojo su liepsnomis daugiau kaip 600 000 hektarų plote, pranešė miškų apsaugos tarnyba.
  • REKORDAS: Pietų Prancūzijoje esantis kino teatras „l’Eden“, kur buvo rodomi pirmieji brolių Lumiere`ų filmai, oficialiai pripažintas seniausiu pasaulyje veikiančiu kino teatru ir įrašytas į Gineso rekordų knygą - jis buvo atidarytas prieš 132 metus.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar stebėsite Tokijo Olimpines žaidynes?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar stebėsite Tokijo vasaros Olimpines žaidynes?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+14 +21 C

+12 +20 C

 

+14 +22 C

+19 +28 C

+22 +29 C

 

+25 +27 C

0-5 m/s

0-4 m/s

 

0-3 m/s

       

Nuorodos