respublika.lt

M.Dumčius: nesakau, kad būtumėme tikrai laimėję prieš baltarusius ir lenkus

(0)
Publikuota: 2020 gegužės 14 14:22:29
×
nuotr. 1 nuotr.
Geriausias 2019 metų šalies rankininkas neslėpė nusivylimo EHF sprendimu

Geriausio 2019 metų Lietuvos rankininko Mindaugo Dumčiaus, kaip ir didžiosios dalies mūsų šalies žaidėjų, sezonas oficialiai baigtas. Vokietijoje rankinio, priešingai nei krepšinio ar futbolo,  sezonas pratęstas jau tikrai nebus.

 

„Sezonas nutrauktas buvo gana greitai. Niekas neiškrenta iš aukščiausio bei antros lygų, bet pakilimai bus. Mes finišavome 14, tad tiesiog liekame toje pačioje lygoje. Dėl kontraktų tai situaciją yra tokia, kad valstybė už tuos mėnesius, kai nežaidžiame mums moka 60 procentų sumos“, – pasakojo M.Dumčius.

Viena iš Lietuvos rinktinės lyderių itin skaudžiai priėmė tai, kad Europos rankinio federacija nutraukė atranką į Pasaulio čempionatą ir komandas į pirmenybes kvalifikavo pagal pasirodymą praėjusiuose čempionatuose.

„Be abejo, kad pikta. Nesakau, kad tikrai būtumėme laimėję prieš lenkus ir baltarusius, bet būtumėme turėję savo šansą, o dabar iš mūsų jį tiesiog atėmė“, – nepasitenkinimo neslėpė rankininkas.

M.Dumčiui tai yra jau ketvirtas sezonas užsienyje. Prieš atvykstant į dabartinį „Elbfflorenz“ klubą lietuvis su dar dviem tautiečiais žaidė kitoje antro Vokietijos lygos ekipoje – „Aue“, o prieš tai rungtyniavo Islandijoje.

„Galbūt daug kam atrodys, kad antra Vokietijos lyga nėra stipri, tačiau tai klaidingas įspūdis. Pats irgi galbūt tikėjausi, kad lengviau seksis skintis kelią į aukščiausią lygą, bet užsieniečiai čia tikrai aukšto lygio ir žaidžia profesionaliai. Islandijoje lygis buvo žemesnis, bet ten buvo mano pirmas klubas užsienyje, tad viskas buvo nauja. Islandijoje lietuvius vertina, tad, kaip pirmai išvykai tai buvo geras pasirinkimas“, – apie savo karjerą pasakojo M.Dumčius.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +24 C

+13 +19 C

+11 +17 C

+17 +35 C

+16 +24 C

+18 +22 C

0-9 m/s

0-5 m/s

0-6 m/s