Lyderių trijulės vedini „pankai" reguliarųjį sezoną užbaigė pergalingai

(0)
Publikuota: 2021 vasario 17 14:00:39, hockey.lt informacija
×
Hockey Punks - Baltų Ainiai. Igno Jakučio nuotr.

Vilniaus „Hockey Punks" komanda sėkmingai užbaigė Lietuvos ledo ritulio čempionato reguliaraus sezono kovas.

Antradienį vilniečiai paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse 6:4 įveikė „Baltų Ainius" ir pasiekė paskutinę pergalę prieš kitą savaitę startuosiančias atkrintamąsias varžybas. Per 20 rungtynių 15 pergalių iškovojusi Vilniaus komanda reguliarųjį sezoną baigs antri. „Baltų Ainiai", kaip ir kitos trys čempionato komandos, savo reguliarųjį sezoną užbaigs savaitgalį.

„Pankai" šiose rungtynėse startavo itin sėkmingai pelnydami įvartį jau pirmąją rungtynių minutę, pasižymėjus Aliaksejui Kuvekai (00:47, rez. perd. Aivaras Bendžius, Ilya Zheltakovas). Savo persvarą jie padvigubino įpusėjus kėliniui, kai pirmąjį karjeros įvartį Lietuvos čempionate pelnė 17-metis „pankų" gynėjas Domas Janušonis (08:32, rez. perd. A. Kuveka, I. Zheltakovas).

Pasiduoti nesiruošę „Baltų Ainiai" į tai sureagavo savo trimis įvarčiais be atsako. Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Nikita Bashkirovas (18:22, rez. perd. Marekas Malinsky, Nicholasas Langas), vėliau pridėjęs įvartį ir antrojo kėlinio starte (23:45, rez. perd. Norairas Hovsepjanas, M. Malinsky), o tarp šių įvarčių savo šansą išnaudojo ir kitas kauniečių legionierius Damiras Shafeevas (22:34, rez. perd. Ruslanas Černychas, Yevgenijus Lukinas).

Po varžovų smūgių nepasimetę „Hockey Punks" atstovai dar antrajame kėlinyje susigrąžino pranašumą po Aivaro Bendžiaus (25:16, rez. perd. I. Zheltakovas, A. Kuveka) ir D. Janušonio metimų (33:55, rez. perd. Jaunius Jasinevičius, Simas Baltrūnas). Dar po vieną įvartį komandos pelnė kėlinio pabaigoje: „Baltų Ainių" gretose tiksliai atakavo Nicholasas Langas (35:05, rez. perd. Nikolajus Parshakovas, M. Malinsky), o vilniečių gretose - A. Kuveka (36:47, rez. perd. A. Bendžius, I. Zheltakovas).

Trečiajame kėlinyje šeimininkų gynyba veikė nepriekaištingai, neutralizavusi visas oponentų atakas, o galiausiai intrigą rungtynėse užbaigė A. Kuvekos „hat-trickas" (59:07, rez. perd. A. Bendžius, I. Zheltakovas).