Lietuvos rankinio lygos rungtynėse – sezono įvarčių rekordas (0)

2020 spalio mėn. 25 d. 07:44:57
Lietuvos rankinio federacijos inf.

Šeštadienį Lietuvos rankinio lygos rungtynėse tarp Vilniaus HC „Vilnius" ir Panevėžio „SC-RSSG Grifas" ekipų buvo pasiektas šio sezono įvarčių rekordas. Itin rezultatyviai žaidusios ekipos iš viso įmetė 80 įvarčių - rungtynės baigėsi rezultatu 49:31 (21:14) vilniečių naudai.

×
Panevėžio „SC-RSSG Grifas“. rankinis.lt nuotr.

Sostinės komanda rungtynes pradėjo sparčiai išsiverždama į priekį - 5:1, 10:4 13:5. Svečiai iš Panevėžio nebuvo nusiteikę lengvai pasiduoti ir ėmė mažinti atsilikimą - 15:9, tačiau „Vilnius" kėlinį užbaigė saugia persvara - 21:14.

Nors „Grifas" antroje rungtynių pusėje įmetė daugiau įvarčių nei pirmame kėlinyje, aikštelės šeimininkai taip pat nesnaudė. Abi komandos žaidė greitą ir rezultatyvų rankinį - per 30 minučių buvo pelnyti net 45 įvarčiai. „Vilnius" beveik patrigubino savo atotrūkį ir šventė užtikrintą pergalę 18 įvarčių skirtumu - 49:31.

„Vertinu teigiamai - laimėjome, rezultatas pasiektas. Visi žaidėjai pažaidė, manau, daugelis įmetė, taip pat ir naujokai, smagu. Dabar bus pertrauka, ruošimės tolesnėms kovoms", - nedaugžodžiavo Vilniaus komandos atstovas Mindaugas Urbonas.

„Mano nuomone, galėjome ir labiau pasitempti. Trūko gal daugiau pasirengimo dėl ištvermės. Taip pat buvo padaryta per daug klaidų greitose atakose", - komentavo Panevėžio komandoje rezultatyviausiai žaidęs Žygimantas Ridikas.

Vilniaus HC „Vilnius": Mindaugas Urbonas - 12, Robertas Skobas - 8, Mantas Bruzgė - 6, Martynas Lapinskas, Jaime German Federico ir Arminas Milaknis - po 4, Šarūnas Mieliauskas ir Vaidas Drevinskas - po 3, Ignas Valiušis ir Lukas Markaitis - po 2, Tautvydas Damašauskas - 1.

Panevėžio „SC-RSSG Grifas": Žygimantas Ridikas - 9, Danielius Kairys - 7, Žilvinas Maslauskas - 5, Amandas Šarkanas ir Mindaugas Barzdenis - po 3, Gabrielius Čekanauskas ir Titas Janušonis - po 2.

Artimiausiomis savaitėmis Lietuvos rankinio lygoje laukia pertrauka. Čempionato kovos, jei tam nesutrukdys epidemiologinė padėtis, į rankinio aikšteles turėtų grįžti lapkričio 21 d.

Šiuo metu čempionate pirmauja Vilniaus VHC „Šviesa", kuriai ant kulnų lipa Klaipėdos „Dragūnas" ir Alytaus „Varsa-Stronglasas".

Ar pandemijos metu reikėjo puošti miestuose eglutes?

Kaip vertinate sostinės Kalėdinę eglutę?