Lietuvos imtynių čempionate išdalinti pirmieji medalių komplektai

(0)
Publikuota: 2015 sausio 11 11:04:07, Respublika.lt, Eltos inf.
×

Vilniuje prasidėjusiame atvirajame Lietuvos imtynių čempionate šeštadienį išdalinta 10 medalių komplektų.

Pekino olimpinių žaidynių prizininkas Mindaugas Mizgaitis triumfavo graikų-romėnų imtynių svorio kategorijoje iki 130 kg. Jis finale nugalėjo Artūrą Jankauską.

Bronzos medaliai atiteko Rokui Šarpnickui ir Artiomui Virko.

Svorio kategorijos iki 98 kg finale Vilius Laurinaitis nugalėjo Romą Fridriką.

Svorio kategorijos iki 85 kg finale Londono olimpinių žaidynių bronzos medalininkas Aleksandras Kazakevičius palaužė Eivido Stankevičiaus pasipriešinimą.

Justas Galkinas triumfavo svorio kategorijos iki 59 kg varžybose.

Laisvųjų imtynių Lietuvos čempionais šeštadienį tapo Antanas Vasiliauskas (iki 57 kg), Pranas Visagorskis (iki 74 kg), Simas Asačiovas (iki 97 kg) ir Igoris Fiodorovas (iki 125 kg).

Moterų imtynių čempionate aukso medalius iškovojo viešnios iš Ukrainos. Svorio kategorijos iki 60 kg finale ukrainietė Katerina Žydačevska įveikė Indrę Bubelytę, o svorio kategorijos iki 69 kg kovoje dėl aukso Ukrainos sportininkė Ala Čerkasova įrodė pranašumą prieš Danutę Domikaitytę.