Lietuvos bokso čempionate paaiškėjo prizininkai

(0)
Publikuota: 2019 lapkričio 22 13:33:21, Dominykas Genevičius, Elta
×
Vytautas Balsys. Sauliaus Čirbos nuotr.

Kėdainių arenoje vykstančiame Lietuvos bokso čempionate vyko ketvirtfinalių ir pusfinalių kovos, po kurių paaiškėjo pirmenybių prizininkai.

Svorio kategorijoje iki 91 kg jau aiški finalo pora. Šių metų pasaulio čempionate į geriausiųjų dešimtuką patekęs Tadas Tamašauskas šeštadienį vyksiančiame finale kovos su Europos jaunimo čempionato prizininku Aru Dudėnu. Pusfinalyje T. Tamašauskas taškais 4:1 įveikė Domantą Prišmantą. A. Dudėnas pusfinalyje vieningu teisėjų sprendimu 5:0 nugalėjo Tomą Olberkį.

Aiškūs finalininkai ir svorio kategorijoje iki 75 kg. Lietuvos čempiono titulą ginantis Vytautas Balsys pusfinalyje 5:0 pranoko Andrių Pusvaškį. Finale V. Balsys pirštines surems su Tomu Sinkevičium, kuris 5:0 įveikė Luką Ulį.

Kitose svorio kategorijose vyko ketvirtfinaliai ir paaiškėjo pusfinalių poros.

Svorio kategorijoje iki 81 kg čempiono titulą ginantis Paulius Zujevas į pusfinalį pateko burtų dėka ir čia penktadienį susitiks su Andrejumi Tkaličium. Pastarasis ketvirtfinalyje 4:1 įveikė Donatą Matačiūną. Kitame ketvirtfinalyje Darius Vaišnarovičius 5:0 nugalėjo Edviną Makevičių ir pusfinalyje kovos su Robertu Lioranču. Jam pergalė pusfinalyje prieš praėjusių metų vicečempioną Ąžuolą Zubę atiteko be kovos.

Svorio kategorijoje iki 69 kg pernai sidabrą iškovojęs Deividas Girulis pusfinalyje susitiks su Aleksandru Mironovu, kuris ketvirtfinalyje 5:0 nugalėjo Sandį Dunkulį. Labai atkakliai klostėsi ketvirtfinalis, kuriame kovojo panevėžiečiai Renaldas Dirsė ir Rokas Avižonis. Pergalę taškais 3:2 iškovojo R. Dirsė. Jis pusfinalyje susitiks su Evaldu Balsiu, kuris ketvirtfinalyje 5:0 pranoko Domantą Arvasevičių.

Svorio kategorijos iki 63 kg ketvirtfinalyje Gilvinas Lukošiūnas 5:0 nugalėjo Eriką Laurikietį ir pusfinalyje susitiks su Deivydu Bogdanovičium. Pastarasis 5:0 pranoko Titą Arvasevičių. Kitame ketvirtfinalyje Modestas Zmuidina 5:0 įveikė Mantą Gricių ir pusfinalyje pirštines surems su Laimonu Raibikiu.

Penktadienį taip pat vyks dar trijų svorio kategorijų pusfinaliai. Svorio kategorijos virš 91 kg čempiono titulą ginantis Mantas Valavičius pirštines surems su Vladislavu Nedzveckiu, o pasaulio kariškių sporto žaidynių prizininkas Algirdas Baniulis kovos su Jonu Jazevičiumi.

Svorio kategorijos iki 57 kg pusfinalyje kovas pradės vienas iš Lietuvos rinktinės lyderių, čempiono titulą ginantis Edgaras Skurdelis. Svorio kategorijoje iki 52 kg pakartoti Lietuvos rekordą siekia Marius Vyšniauskas. Jis Lietuvos čempionu yra tapęs net 15 kartų.

Pusfinaliuose kovas Lietuvos čempionate pradės ir moterys. Penktadienį vyks dvi moterų pusfinalių kovos.

Iš viso Lietuvos čempionate kovas pradėjo 74 boksininkai: 58 vyrai ir 16 moterų.