Lietuvos biatlonininkai IBU taurės etapą Lenkijoje pradėjo kukliai

(0)
Publikuota: 2015 sausio 09 17:03:03, Respublika.lt, Eltos inf.
×

Lenkijoje prasidėjusių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės ketvirtojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovė Gaudvilė Nalivaikaitė užėmė 66-ąją vietą.

Nugalėtoja be klaidų šaudžiusi rusė Irina Trusova - 21 min. 15 sek.

Penkiskart prašovusi 19-metė G. Nalivaikaitė turėjo įveikti penkis baudos ratus ir nuo nugalėtojos atsiliko 5 min. 16 sek.

18-metė Gabrielė Leščinskaitė (+5.15,8; 7 baudos ratai) užėmė 71-ąją vietą, o bendraamžė Kotryna Vitkūnaitė (+6.39,6; 4) liko 72-a.

Lenktynėse dalyvavo 79 biatlonininkės.

Vyrų 10 km sprinto varžybose R. Suslavičius užėmė 85-ąją vietą, o Arnoldas Mikelkevičius liko 111-as tarp 115 dalyvių.

Nugalėtoju tapo be klaidų šaudęs vokietis Florianas Grafas - 25 min. 25,3 sek.

Penkiskart šaudykloje suklydęs R. Suslavičius nugalėtojui pralaimėjo 5 min. 8,4 sek., o keturis baudos ratus įveikęs A. Mikelkevičius - 11 min. 48,2 sek.

Šeštadienį dalyviai dar kartą varžysis sprinto rungtyje.