respublika.lt

Lietuvos sportinių šokių federacija: įvyko prezidento ir vykdomojo komiteto rinkimai

2022 sausio 28 08:50:55
Lietuvos sportinių šokių federacija

Lietuvos sportinių šokių federacijos (LSŠF) nariai šių metų sausio 27 d. rinkosi Vilniaus „Avia Solutions Group" arenoje, kur vyko LSŠF ataskaitinė - rinkiminė konferencija. Pirmiausiai delegatai patvirtino veiklos ataskaitas, aptarė kitus klausimus bei, pasibaigus ankstesnei kadencijai, ėmėsi svarstyti valdymo organų narių kandidatūras.

×
nuotr. 4 nuotr.
Įvyko LSŠF valdymo organų rinkimai. LSŠF nuotr.

 

Naujai - penkerių metų - kadencijai LSŠF prezidentu buvo išrinktas Gintaras Skorupskas. Pirmuoju viceprezidentu tapo Virginijus Visockas, o dar dvi viceprezidentų pareigybės paskirtos Pauliui Sangavičiui ir Daliai Vaikšnorienei.

Generalinės sekretorės pareigas po šių rinkimų pradės eiti Diana Montrimaitė - Gornatkevičienė. Ilgametė LSŠF generalinė sekretorė Vida Kanišauskienė susirinkusius delegatus informavo, kad naujai kadencijai savo kandidatūros nebekels. V. Kanišauskienės kalba ir pažadas toliau pagelbėti įvairiais klausimais, konsultuoti federacijos administracijos darbuotojus susilaukė nuoširdžios LSŠF narių padėkos - V. Kanišauskienei už jos darbą padėkota ne tik aukščiausio rango LSŠF apdovanojimu, bet ir griausmingomis ovacijomis.

Į LSŠF vykdomojo komiteto narius išrinkti Kęstutis Bernatavičius, Rolandas Burneikis, Sergejus Makarovas, Tomas Slausgalvis. Kiekvienas vykdomojo komiteto narys bus atsakingas už jiems priskirtas sritis - tokias kaip teisėjų veikla, Lietuvos sportinių šokių rinktinės, sportininkų apskaitos ir metodinės veiklos klausimai, Etikos kodekso laikymasis ir pan.

LSŠF taip pat rinko Apeliacinę ir Revizinę komisijas, svarstė Visuomeninės tarybos, kaip patariamojo vykdomojo komiteto organo, vaidmenį, paskyrė jos pirmininką.

LSŠF konferencijos dalyviai ne tik aptarė pastarųjų metų bei pastarosios kadencijos federacijos veiklos rezultatus, kurie išties džiugina, tačiau skyrė dėmesio iššūkiams, su kuriais jau teko ir dar neabejotinai teks susidurti. Visgi, ne vienas konferencijoje pasisakęs delegatas pabrėžė, jog jau esami LSŠF pasiekimai yra itin aukšti, ateities perspektyvos - įkvepiančios, tad linkėjo naujajai LSŠF komandai su entuziazmu kibti į darbus.

 

Laikraščių prenumerata internetu

  • VIZOS: Baltarusijai iki šių metų pabaigos pratęsus bevizį režimą Lietuvos piliečiams, politikai svarsto imtis socialinės kampanijos ir įspėti vykstančiuosius apie grėsmes.
  • VERDIKTAS: Vilniaus miesto apylinkės teisme pirmadienį aktorius Ramūnas Rudokas sulaukė gerų žinių – dėl avarijos, kurios metu buvo sunkiai sužalota moteris, teistas žinomas vyras buvo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės, jam pavyko netgi išsaugoti teises.
  • KONKURSAS: Inicijuodama naujų spektaklių pagal klasikinę ir šiuolaikinę lietuvių literatūrą sukūrimą, Kultūros ministerija paskelbė kasmetinį Dalios Tamulevičiūtės lietuvių autorių scenos meno kūrinių konkursą.
  • SEZONAS: Palangoje per metus poilsiautojai nuperka per milijoną nakvynių, o šiemet jų turėtų atvykti dar daugiau, tikisi vietos valdžia artėjant sezonui.
  • PRIEVOLĖ: Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė pirmadienį pranešė, kad Vyriausybė teiks įstatymo pataisas, kuriose bus numatyta prievolė statant naujus visuomeninės paskirties pastatus ar didelius daugiabučius įrengti civilinės saugos priedangas.
  • VEIKLA: Su Rusija visus verslo santykius jau karo pradžioje nutraukę „Kesko Senukai“ sustabdė veiklą Baltarusijoje ir traukiasi iš šios šalies prekybos tinklo OMA akcininkų.
  • CENTRAS: Lietuvos bankas įkūrė Finansų rinkos plėtros centrą - naujas padalinys ieškos būdų, kaip stiprinti finansų rinkos dalyvius ir pritraukti naujų, skatins finansinių technologijų (fintech) bei kapitalo rinkų plėtrą.
  • NUOMONĖ: Po ketvirtadienį vykusių diskusijų dėl Kuršių nerijoje, Alksnynėje, esančio sovietinio memorialo, Neringos valdžia planuoja paklausti gyventojų nuomonės.
  • STATYBOS: Šių metų I ketv. Lietuvoje išduoti 2.168 statybos leidimai – 31,6% mažiau nei tuo pačiu metu pernai.
  • DIVIDENDAI: Daliai valstybės valdomų įmonių per artimiausius trejus metus teks uždirbti didesnę grąžą bei valstybei mokėti daugiau dividendų.
Daugiau

Dienos klausimas

Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritariate lyčių požiūriu jautraus žiniasklaidos turinio rodymui nepilnamečiams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+1 +9 C

 

+4 +12 C

+10 +13 C

+10 +19 C

 

+15 +21 C

0-8 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s