respublika.lt

Lietuvos rankinio rinktinės kelionė į pasaulio čempionato atrankos rungtynes pakibo ant plauko

2022 kovo 15 13:24:11
Lietuvos rankinio federacija

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė susidūrė su neįtikėtinais sunkumais keliaujant į pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynes Izraelyje. Iki kelionės likus mažiau nei parai, kelionių agentūra, kurioje buvo iš anksto rezervuoti bilietai iš Vilniaus į Tel Avivą, pranešė, kad oro linijų bendrovė „Ryanair" atšaukė Lietuvos rinktinės bilietų rezervaciją.

×
nuotr. 1 nuotr.
Rankinio komanda. rankinis.lt nuotr.

 „Lietuvos rankinio rinktinei bilietai tiesioginiam skrydžiui iš Vilniaus į Tel Avivą buvo rezervuoti iš anksto. Bet paskutinę dieną „Ryanair" atmetė rezervacijos patvirtinimą. Visais įmanomais būdais bandėm susisiekti su oro linijų bendrove, bet niekaip nepavyko. Priežasčių jie nenurodė. Nesinori tikėti, kad „Ryanair" galėjo perparduoti tuos bilietus. Šiuo metu paklausa skrydžių į Izraelį yra didžiulė, nes šia kryptimi vyksta daugybė nuo karo bėgančių ukrainiečių. Mūsų agentūrai tai pirmas kartas, kai buvo atšaukta grupinė bilietų rezervacija. Nežinau, ar daugiau siūlysime sporto komandoms naudotis „Ryanair" paslaugomis", - situaciją komentavo kelionių agentūros „Baltic Travel Service" atstovas.

Dėl susiklosčiusios situacijos Lietuvos rinktinės kelionė į Tel Avivą truks ne 4-ias, o 24 valandas. Antradienio popietę rankininkai iš Vilniaus išskrenda į Kopenhagą, vėliau į Amsterdamą. Po nakvynės Nyderlanduose, sportininkai Tel Avivą pasieks tik rungtynių dieną 13 valandą. Rungtynių pradžia numatyta 19.00 val.

Jeigu kelionės metu teks susidurti su menkiausiais nesklandumais, Lietuvos rinktinės rungtynės su Izraeliu gali ir neįvykti.

„Atvykę į Izraelį turime iškart pasidaryti PGR testus ir privalome izoliuotis, kol bus aiškūs tyrimo rezultatai. Izraelio rankinio federacija bei šios šalies ambasada Lietuvoje pažadėjo padėti. Oro uoste rinktinę turėtų pasitikti Izraelio sveikatos apsaugos ministerijos atstovas ir sieks pagreitinti šią procedūrą. Apie susidariusią situaciją informavome Europos rankinio federaciją EHF, bet Izraelio rankinio federacija atsisakė nukelti rungtynes iš trečiadienio į ketvirtadienį. Jie gali nebent pavėlinti rungtynių pradžią pusvalandžiu ir rungtynės prasidėtų 19.30 val. Belieka tikėtis, kad kelionė ir visos procedūros vyks sklandžiai", - sakė Lietuvos rankinio federacijos generalinis sekretorius Miglius Astrauskas.

Prie sunkumų organizuojant kelionę į Izraelį, prisidėjo ir Vokietijoje vykstantys oro uostų darbuotojų streikai. Todėl į Tel Avivą pavyko skubiai surasti tik 18 bilietų ir praretėjo Lietuvos rinktinės gretos. Į Izraelį skrenda tik 15 rankininkų, 2 treneriai ir vos vienas medicinos personalo atstovas. Lietuvoje buvo priversti pasilikti 3 rankininkai ir trenerio asistentas.

„Susiduriame su rimtais išbandymais, bet turime susitaikyti, kad yra tokios sąlygos ir stengiamės į visus sunkumus kreipti kuo mažiau dėmesio. Privalome koncentruotis labai svarbios rungtynėms ir siekti gero rezultato", - žaidėjams prieš kelionę sakė Lietuvos rinktinės treneris Gintaras Savukynas.

2023 m. pasaulio čempionato atrankos turnyro antrame etape Lietuvos rinktinė su Izraeliu susitiks trečiadienį Tel Avive, atsakomosios rungtynės vyks sekmadienį Alytuje.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • ATSAKOMYBĖ: Advokatas Ignas Vėgėlė ir viešoji įstaiga Sveikatos teisės institutas sako svarstantys galimybę reikalauti valstybės ir konkrečių institucijų, sprendimų priėmėjų atsakomybės dėl žalos, kurią, jų teigimu, dėl pandemijos valdymo priemonių patyrė visuomenė.
  • ELEKTRA: Energetikos viceministrė Inga Žilienė sako, kad derybos su Švedija dėl pasidalijimo perteklinėmis elektros gamintojų pajamomis dar tebevyksta - Lietuva iš Švedijos importuoja daugiausia elektros.
  • VERTĖ: Medicinos ir mokslo įrangą gaminanti įmonė „Thermo Fisher Scientific Baltics“, kurios vertė pasiekė 6,06 mlrd. eurų, laikoma vertingiausia bendrove Baltijos šalyse, nusprendė trijų šalių ekspertai.
  • STELOS: Vilniaus Antakalnio kapinėse pradėta ruoštis stelų nukėlimo darbams - trečiadienį ketinama čia ant takų pilti smėlį, kad jais galėtų pravažiuoti transportas.
  • MOKYTOJA: Astra Genovaitė Astrauskaitė iš mokytojos pareigų Vilniaus „Juventos“ gimnazijoje turėtų būti atleista šiomis dienomis, įstaigoje bus atliktas platesnis tyrimas, sako Vilniaus vicemeras Tomas Gulbinas.
  • NEPRITARĖ: Seimo Biudžeto ir finansų komitetas nepritarė siūlymui leisti Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojams savarankiškai stabdyti ir tikrinti transporto priemones, kai įtariamas su mokesčiais susijęs pažeidimas.
  • KRIZĖ: Trišalė taryba padarė dviejų dienų pertrauką aptariant naujos redakcijos Civilinės saugos įstatymo projektą, numatantį atlygį bei kitas sąlygas darbuotojams, pasitelkiamiems valdyti krizes bei šalinti jų padarinius.
  • RINKIMAI: Druskininkų meras Ričardas Malinauskas antradienį vakare paskelbė, kad įregistravo politinį komitetą „Už Druskininkus“, su kuriuo ir eis į artėjančios savivaldos rinkimus.
  • ŽVALGYBA: Konstitucinis Teismas trečiadienį pagal opozicijos parlamentarų kreipimąsi pradeda nagrinėti bylą dėl žvalgybos kontrolieriaus.
  • INICIATYVA: Kultūros ministras Simonas Kairys kartu su Latvijos, Estijos ir Lenkijos kolegomis ragina riboti Europos Sąjungos šalių jurisdikcijoje esančių palydovų naudojimą Rusijos propagandai už Europos ribų.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar teisingas konservatorių sprendimas išmesti M.Majauską iš partijos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurį iš šių kandidatų norėtumėte matyti Vilniaus meru?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-8 0 C

-10 -5 C

 

-9 -2 C

-6 0 C

-7 -4 C

 

-3 -1 C

0-3 m/s

0-2 m/s

 

0-4 m/s