respublika.lt

Lietuvos kiokušin karatė čempionate - Europos čempionų kovos

2022 vasario 12 10:15:27
Dalius Matvejevas

Šeštadienį (vasario 12 d.) Kėdainių arenoje vyks 2022 metų Lietuvos kiokušin karatė čempionatas, kuriame kovos menų gerbėjai išvys ir tituluotų sportininkų pasirodymus.

×
nuotr. 1 nuotr.
Diana Mačiūtė. Algimanto Barzdžiaus nuotr.

 

Lietuvos čempionais Kėdainiuose tapę sportininkai užsitikrins teisę balandžio pradžioje dalyvauti 2022 m. Europos čempionate Lenkijoje. Tuo pačiu tai bus ir generalinė repeticija prieš Senojo žemyno pirmenybes.

Į Kėdainių areną atvykę žiūrovai turnyre išvys kumitė rungties Europos čempionus Edgardą Sečinskį ir Eventą Gužauską, Europos vicečempionus Brigitą Svinkūnaitę, Anetą Meškauskienę, Jurą Sokolovą ir Orestą Abazorių bei Europos bronzos medalių laimėtojus Domą Sutkų ir Justiną Kvietką.

Katos rungtyje karatė mėgėjai taip pat išvys tituluotų meistrų pasirodymą. Čia itin intriguoja galima Europos čempionės Dianos Mačiūtės ir Europos vicečempionės Ramintos Makackaitės dvikova.

Katos varžybos Kėdainių arenoje šeštadienį prasidės 11.30 val., po jų - 13 val. - vyks čempionato atidarymo ceremonija, o iš karto po jos prasidės kumitė rungties kovos.

Lietuvos čempionatas bus ir svarbus pasirengimo rudenį vyksiančiam pasaulio čempionatui etapas. Teisę atstovauti Lietuvai planetos pirmenybėse yra užsitikrinę B. Svinkūnaitė, Evelina Bidžanova, Rūta Brazdžionytė, A. Meškauskienė, Erika Žeburtovič, Inga Mikštaitė, Brigita Gustaitytė, J. Kvietka, J. Sokolovas, O. Abazorius, E. Sečinskis, E. Gužauskas, P. Žimantas ir Antanas Klibavičius.

 

 

Laikraščių prenumerata internetu

  • ATAKOS: Kibernetinės atakos prieš Lietuvos institucijas ir verslą nuslopo, bet ekspertai pasirengę jų atsinaujinimui, sako Nacionalinio kibernetinio saugumo centro laikinasis vadovas Jonas Skardinskas.
  • TARNYBA: Nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą baigė 800 karių, jie papildė kariuomenės aktyvųjį rezervą.
  • PALMĖS: Verslininkas Antanas Bosas ir jo sutuoktinė Daina Bosas laimėjo bylą teisme dėl iš kito verslininko įsigytų bei neprigijusių palmių.
  • KREPŠINIS: Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pradėjo rikiuoti gretas artėjančiam sezonui: LKL vicečempionai pratęsė sutartį dar dvejiems metams su kapitonu Vyteniu Lipkevičiumi.
  • PASIENIS: Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas tvirtina, kad, atsižvelgiant į lengvėjančią situaciją Lietuvos–Baltarusijos pasienyje, kai sumažėjęs migrantų, norinčių patekti į Lietuvą, srautas, yra mažinamas ir sienos apsaugos pajėgų skaičius.
  • FINANSAVIMAS: Krašto apsaugos ministerija penktadienį pranešė patrigubinusi šaulių finansavimą, lėšų skirta ginklams, ekipuotei, įrangai įsigyti.
  • ARCHITEKTŪRA: Lietuvoje nuo kitų metų bus teikiami Nacionaliniai architektūros apdovanojimai, kuriais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į kokybiškiausią Lietuvos architektūrą.
  • DEKLARAVIMAS: Žemės ūkio ministerija primena, kad liepos 8 dieną baigiasi žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo terminas.
  • TRANZITAS: Europarlamentaras Petras Auštrevičius tikina gavęs atsakymą iš Europos Komisijos dėl Kaliningrado tranzito - galutinis sprendimas dėl šio klausimo nėra priimtas.
  • VIZITAS: Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda liepos 2–4 dienomis su darbo vizitu lankysis Filadelfijoje, JAV.
Daugiau

Dienos klausimas

Jeigu valstybė mokėtų kas mėnesį 1000 Eur už nieką, papildomai dirbtumėte?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +20 C

+13 +22 C

 

+15 +20 C

+22 +25 C

+23 +27 C

 

+19 +23 C

0-4 m/s

0-3 m/s

 

0-6 m/s