respublika.lt

Lietuvos kiokušin karatė čempionate - Europos čempionų kovos

2022 vasario 12 10:15:27
Dalius Matvejevas

Šeštadienį (vasario 12 d.) Kėdainių arenoje vyks 2022 metų Lietuvos kiokušin karatė čempionatas, kuriame kovos menų gerbėjai išvys ir tituluotų sportininkų pasirodymus.

×
nuotr. 1 nuotr.
Diana Mačiūtė. Algimanto Barzdžiaus nuotr.

 

Lietuvos čempionais Kėdainiuose tapę sportininkai užsitikrins teisę balandžio pradžioje dalyvauti 2022 m. Europos čempionate Lenkijoje. Tuo pačiu tai bus ir generalinė repeticija prieš Senojo žemyno pirmenybes.

Į Kėdainių areną atvykę žiūrovai turnyre išvys kumitė rungties Europos čempionus Edgardą Sečinskį ir Eventą Gužauską, Europos vicečempionus Brigitą Svinkūnaitę, Anetą Meškauskienę, Jurą Sokolovą ir Orestą Abazorių bei Europos bronzos medalių laimėtojus Domą Sutkų ir Justiną Kvietką.

Katos rungtyje karatė mėgėjai taip pat išvys tituluotų meistrų pasirodymą. Čia itin intriguoja galima Europos čempionės Dianos Mačiūtės ir Europos vicečempionės Ramintos Makackaitės dvikova.

Katos varžybos Kėdainių arenoje šeštadienį prasidės 11.30 val., po jų - 13 val. - vyks čempionato atidarymo ceremonija, o iš karto po jos prasidės kumitė rungties kovos.

Lietuvos čempionatas bus ir svarbus pasirengimo rudenį vyksiančiam pasaulio čempionatui etapas. Teisę atstovauti Lietuvai planetos pirmenybėse yra užsitikrinę B. Svinkūnaitė, Evelina Bidžanova, Rūta Brazdžionytė, A. Meškauskienė, Erika Žeburtovič, Inga Mikštaitė, Brigita Gustaitytė, J. Kvietka, J. Sokolovas, O. Abazorius, E. Sečinskis, E. Gužauskas, P. Žimantas ir Antanas Klibavičius.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • ATSAKOMYBĖ: Advokatas Ignas Vėgėlė ir viešoji įstaiga Sveikatos teisės institutas sako svarstantys galimybę reikalauti valstybės ir konkrečių institucijų, sprendimų priėmėjų atsakomybės dėl žalos, kurią, jų teigimu, dėl pandemijos valdymo priemonių patyrė visuomenė.
  • ELEKTRA: Energetikos viceministrė Inga Žilienė sako, kad derybos su Švedija dėl pasidalijimo perteklinėmis elektros gamintojų pajamomis dar tebevyksta - Lietuva iš Švedijos importuoja daugiausia elektros.
  • VERTĖ: Medicinos ir mokslo įrangą gaminanti įmonė „Thermo Fisher Scientific Baltics“, kurios vertė pasiekė 6,06 mlrd. eurų, laikoma vertingiausia bendrove Baltijos šalyse, nusprendė trijų šalių ekspertai.
  • STELOS: Vilniaus Antakalnio kapinėse pradėta ruoštis stelų nukėlimo darbams - trečiadienį ketinama čia ant takų pilti smėlį, kad jais galėtų pravažiuoti transportas.
  • MOKYTOJA: Astra Genovaitė Astrauskaitė iš mokytojos pareigų Vilniaus „Juventos“ gimnazijoje turėtų būti atleista šiomis dienomis, įstaigoje bus atliktas platesnis tyrimas, sako Vilniaus vicemeras Tomas Gulbinas.
  • NEPRITARĖ: Seimo Biudžeto ir finansų komitetas nepritarė siūlymui leisti Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojams savarankiškai stabdyti ir tikrinti transporto priemones, kai įtariamas su mokesčiais susijęs pažeidimas.
  • KRIZĖ: Trišalė taryba padarė dviejų dienų pertrauką aptariant naujos redakcijos Civilinės saugos įstatymo projektą, numatantį atlygį bei kitas sąlygas darbuotojams, pasitelkiamiems valdyti krizes bei šalinti jų padarinius.
  • RINKIMAI: Druskininkų meras Ričardas Malinauskas antradienį vakare paskelbė, kad įregistravo politinį komitetą „Už Druskininkus“, su kuriuo ir eis į artėjančios savivaldos rinkimus.
  • ŽVALGYBA: Konstitucinis Teismas trečiadienį pagal opozicijos parlamentarų kreipimąsi pradeda nagrinėti bylą dėl žvalgybos kontrolieriaus.
  • INICIATYVA: Kultūros ministras Simonas Kairys kartu su Latvijos, Estijos ir Lenkijos kolegomis ragina riboti Europos Sąjungos šalių jurisdikcijoje esančių palydovų naudojimą Rusijos propagandai už Europos ribų.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar teisingas konservatorių sprendimas išmesti M.Majauską iš partijos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurį iš šių kandidatų norėtumėte matyti Vilniaus meru?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-8 0 C

-10 -5 C

 

-9 -2 C

-6 0 C

-7 -4 C

 

-3 -1 C

0-3 m/s

0-2 m/s

 

0-4 m/s