(0)
Publikuota: 2020 kovo 07 23:57:07, Lietuvos rankinio federacijos inf.
×
rankinis.lt nuotr.

Pietryčių (SEHA) lygoje startavo ketvirtfinalio etapas. Jame šiose pirmenybėse prie Zaporožės „Motor“ vairo debiutavo ir treneris iš Lietuvos Gintaras Savukynas.

Pirmosiose rungtynėse „Motor“ išvykoje 28:30 (15:16) nusileido Bresto „Miaškov“ rankininkams. Atsakomasis mačas kovo 12 dieną jau bus žaidžiamas Zaporožėje, tad lietuvio treniruojama ekipa išsaugojo geras galimybes žengti į kitą etapą.

Likus žaisti 4 minutes iki mačo pabaigos Aidenas Malašinskas buvo sušvelninęs „Motor“ atsilikimą iki minimalaus (28:29), tačiau varžovai iškart atsakė rezultatyvia ataka, o per daugiau nei 3 likusias antrojo kėlinio minutes nė viena iš komandų pasižymėti neįstengė.

A.Malašinskas iš viso pasižymėjo 4 įvarčiais ir už jį rezultatyviau Zaporožės ekipoje žaidė tik 6 pelnęs Vladislavas Poravinčakas. 4  „Motor“ surinko ir Zakharas Denysovas.

Bresto klubui 6 įmetė Aleksandras Šurinskis, 5 pridėjo Nikita Vailupovas.

Reguliariajame sezone „Motor“ su 8 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais liko 2 A grupės vietoje, jų varžovai su 6 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais B grupėje užėmė 3 vietą.