respublika.lt

Lietuvis D. Ražinskas – atvirojo Maltos jaunimo golfo čempionato nugalėtojas

2022 balandžio 25 13:27:39
Dominykas Genevičius

Lietuvos atstovas Deivydas Ražinskas tapo atvirojo Maltos jaunimo golfo čempionato nugalėtoju. Fantastiškai varžybas pradėjęs ir nuo pat pirmos dienos pirmavęs lietuvis užtikrintai pranoko visus 25 varžovus.

×
nuotr. 1 nuotr.
Deivydas Ražinskas. D. Ražinsko asmeninio archyvo nuotr.„Royal Malta Golf Club" lauke vykusiame turnyre D. Ražinskas per tris dienas atliko 216 smūgių (PAR +12).

„Į Maltą vykau pirmą kartą ir ten atsidūriau likus vienai dienai iki varžybų. Tai ganėtinai mažas laiko tarpas susipažinti su lauku. Vykdamas ten buvau geros formos, jaučiau žaidimą, teko tik susidėlioti strategiją ir ją per varžybas išpildyti", - pasakojo D. Ražinskas.

Pamatus pergalei D. Ražinskas paklojo jau pirmąją dieną, kuomet su 68 smūgiais (PAR 0) išsiveržė į priekį. Antrąją dieną jam prireikė 72 smūgių, bet šis pasirodymas leido dar labiau atitrūkti nuo artimiausių persekiotojų. Trečiąją dieną lietuvis pasirodė kukliausiai - 76 smūgiai, bet to pilnai užteko pirmajai vietai išsaugoti.

Antrąją poziciją šiose varžybose užėmė Vokietijos atstovas Gianbattista Perilli (220 smūgių), trečiąją - šveicaras Ianas Kepperis (221 smūgis).

„Kaip sportininkas visada tikiu savo pergale. Ja tikėjau ir šį kartą. Gal pagrindinis geros formos faktorius yra tas, kad šiuo metu esu pirmo kurso studentas golfo koledže Anglijoje, kur sportas yra neatsiejama dienos dalis. Sausį ir vasarį, kai Anglijoje oras suprastėja, gyvename Portugalijoje. Taip suteikiamos geros sąlygos treniruotis, varžytis ir tobulėti kaip žaidėjui", - teigė D. Ražinskas.

Kitas Lietuvos atstovas Valentas Ivančenka (235 smūgiai) užėmė 11-ąją vietą. Po sėkmingos antrosios dienos (74 smūgiai) jis buvo pakilęs iki aštuntosios pozicijoje, bet po paskutinės dienos šiek tiek smuktelėjo žemyn.

D. Ražinskas teigė, jog Maltos golfo laukas buvo kiek trumpesnis nei įprasti. Taip pat žaidėjams teko kovoti ir su stipriu vėju.

„Kiekvienas laukas turi savo pliusus ir minusus. Labiausiai Maltoje žaidimą sunkino stiprus vėjas, kuris keitė planus ir strategijas. Sugebėjau išsilaikyti ir nepridaryti didelių laikų, tas ir lėmė pergalę paskutinę dieną. Golfe laimėti turnyrus yra nelengva ir tą žino kiekvienas žaidėjas. Nusivylimų visad būna daugiau nei pergalių, bet kai laimėjimai ateina, jie suteikia motyvacijos bei padidina pasitikėjimą kitiems turnyrams", - pabrėžė D. Ražinskas.

Gegužės 20-22 dienomis D. Ražinskas kartu su kitais tautiečiais turėtų varžytis atvirajame Estijos mėgėjų golfo čempionate.

Laikraščių prenumerata internetu

  • TRAUKINYS: Minskui pareiškus pageidavimą atnaujinti prieš dvejus metus nutrauktą keleivinį susisiekimą geležinkeliais su Vilniumi, „Lietuvos geležinkeliai“ sako tokių planų neturintys nei šiais, nei kitais metais.
  • BAUDA: Lietuvos apeliacinis teismas ketvirtadienį paliko galioti žemesnės instancijos teismo sprendimą skirti 15 tūkst. eurų baudą už piktnaudžiavimą nuteistam parlamentarui Petrui Gražuliui.
  • SIENA: Europos Komisija Lietuvai skyrė 55 mln. eurų sienų apsaugai stiprinti, pranešė Vidaus reikalų ministerija.
  • STUDIJOS: Švietimo ministrė Jurgita Šiugždinienė sako, kad Seime priimtos įstatymų pataisos leis didinti studijų kokybę, aukštųjų mokyklų reitingus ir studijų prieinamumą socialiai pažeidžiamiems asmenims.
  • NAUJAGIMIAI: Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorai kartu su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais aiškinasi skaudaus įvykio – dviejų naujagimių mirties – priežastį.
  • VALDYMAS: Iš 239 savivaldybių valdomų įmonių pernai pelningai dirbo 144 įmonės - iš jų tik 36 įmonės savivaldybių biudžetus papildė dividendais ir pelno įmokomis.
  • ĮRENGINIAI: Kuršių marių tarša kaltinamai kartono gamybos įmonei „Grigeo Klaipėda“ teismas panaikino dalį draudimų naudotis katiline ir siurbline, tačiau valymo įrenginiai Dumpiuose lieka areštuoti - bendrovė jais ateityje naudotis neketina.
  • ATSTOVĖ: Pirmą kartą Eurojusto istorijoje viceprezidente išrinkta Lietuvos nacionalinė atstovė, ja tapo prokurorė Margarita Šniutytė-Daugėlienė, pranešė Lietuvos prokuratūra.
  • TRANZITAS: Jokių pokyčių ar atnaujinimų Europos Komisijos gairėse dėl Kaliningrado tranzito be Lietuvos sutikimo negali būti, sako kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė.
  • PARODA: Ketvirtadienį 17.00 val. Vilniaus paveikslų galerijoje (Didžioji g. 4, Vilnius) atidaroma paroda „Iš Žemaitijos dvarų kolekcijų. Žemaičių muziejaus „Alka" rinkinys": tai eksponatai iš Oginskių, Pliaterių, Šuazelių-Gufjė, Gorskių bei kitų Žemaitijos didikų ir bajorų dvarų.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip vertinate naują vaiko priežiūros tvarką ir išmokas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar pavyks Seime priimti Civilinės sąjungos (Partnerystės) įstatymą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+20 +26 C

+19 +25 C

 

+15 +20 C

+28 +32 C

+20 +31 C

 

+22 +25 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s