(0)
Publikuota: 2021 kovo 16 10:44:01, pentathlon.lt
×
Sportininkas Lukui Gaudiešius. Evaldo Šemioto nuotr.

Džonkuve (Lenkija) įvyko Lenkijos šiuolaikinės penkiakovės taurės II etapas, kuriame dalyvavo ir keletas Lietuvos sportininkų.

Geriausiai sekėsi Lukui Gaudiešiui, kuris laimėjo vaikinų iki 17 metų varžybas (plaukimas, bėgimas, šaudymas). Lietuvis surinko 902 taškus ir ženkliai aplenkė antrąją vietą užėmusį lenką Szymoną Stanislawskį (867) bei laipteliu žemiau likusį vengrą Barnabą Simoną (867).

Suaugusiųjų įskaitoje aukščiausiai pakilo Titas Puronas (1432), užėmęs 20-ąją vietą. Kitas visas penkias rungtis išbandęs lietuvis - Nojus Chmeliauskas - buvo 30-as (1317).

Žemesnes pozicijas užėmė jojimo rungtyje nestartavę Kajus Marozas (40 vieta; 1039 taškai), Danielius Jevensaperis (46; 991), Džastinas Jasiulevičius (47; 980), Ervinas Savickis (49; 943). L. Gaudiešius vyresniųjų varžovų amžiaus grupėje dalyvavo tik plaukimo ir fechtavimosi rungtyse, o surinktas 491 taškas leido užimti 54 vietą.

Vyrų varžybų nugalėtoju tapo patyręs Gvatemalos atstovas Charlesas Fernandesas (1489).

Jojimo rungtyje taip pat nedalyvavusios Lietuvos merginos išsirikiavo greta: Tėja Pakinkytė užėmė 27-ąją vietą (887), Patricija Gudlevičiūtė - 28-ąją (832), o Ūla Andrejevaitė - 30-ąją (788).

Moterų varžybų laimėtoja tapo meksikietė Mayan Oliver (1405), o antrąją vietą užėmė Rio de Žaneiro olimpinio bronzos medalio laimėtoja lenkė Oktawia Nowacka (1391).