K.Dombrovskis pasaulio taurės varžybose Norvegijoje - 59-as

(0)
Publikuota: 2015 vasario 12 17:48:06, Respublika.lt, Eltos inf.
×

Norvegijoje vykstančio aštuntojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų 20 km lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis užėmė 59-ąją vietą.

Nugalėjo be klaidų šaudęs prancūzas Martenas Furkadas (Martin Fourcade) - 51 min. 26,8 sek. Antrąją vietą užėmė rusas Jevgenijus Garaničevas (+14,2 sek.; 0 baudos minučių), trečiąją - ukrainietis Sergejus Semionovas (+48,8 sek.; 0).

Vieną baudos minutę gavęs 23-ejų metų Karolis Dombrovskis nugalėtojui pralaimėjo 6 min. 26,2 sek.

24-erių metų Tomas Kaukėnas (+9.48,5; 6) tarp 94 dalyvių liko 82-as.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 17 lenktynių pirmaujantis prancūzas M. Furkadas turi 723 taškus. Antrąją vietą užima vokietis Simonas Šempas (Simon Schempp, 671 tšk.), trečiąją - rusas Antonas Šipulinas (636 tšk.).