J. Petravičius ir K. Šleiva – pasaulio kariškių imtynių čempionato prizininkai

(0)
Publikuota: 2021 lapkričio 24 14:49:43, Valdas Malinauskas
×
Pasaulio kariškių GR imtynių čempionatas. Renginio organizatorių nuotr.

Teherane vykstančiame pasaulio kariškių imtynių čempionato du Lietuvos imtynininkai iškovojo bronzos medalius. Trečiąsias vietas užėmė graikų-romėnų stiliaus atletai Justas Petravičius (63 kg) ir Kristupas Šleiva (72 kg).

Irano sostinėje vykstančiose varžybose Justas Petravičius dukart įveikė Laounį Abdnourą (4:0 ir 7:1) iš Alžyro ir Sirijos imtynininką Mohammadą Fawazą (14:5), tačiau rezultatu 0:9 nusileido daugkartiniam pasaulio ir Europos čempionatų nugalėtojui bei prizininkui Stepanui Marinyanui (Rusijos olimpinis komitetas).

Kristupas Šleiva ketvirtfinalyje nepaliko vilčių sirui Zakarea Alhayakui (11:0), tačiau pusfinalį anksčiau laiko pralaimėjo Stanislavui Zaicevui (ROK). Mažajame finale Kristupas ant menčių paguldė Ghaiou Walidą iš Alžyro.

Puikiai startavęs Martynas Nemsevičius (97 kg) vėliau sumažino apsukas ir liko šalia pjedestalo - užėmė ketvirtą vietą. Pirmoje imtyje Martynas nukalė pergalę prieš pasaulio ir Europos čempionatų prizininką Arturą Shahinyaną iš Armėnijos. Prestižinė pergalė, matyt, atėmė daug jėgų, nes kituose etapuose teko pripažinti varžovų pranašumą. Martynas Europos čempionato prizininkui Aleksandrui Golovinui (ROK) pralaimėjo rezultatu 0:8, Azijos čempionui iš Irano Mehdi Baliui nusileido 4:9, o imtyje dėl bronzos pajėgesnis buvo olimpinis prizininkas iš Lenkijos Tadeuszas Michalikas (0:9).

Arminui Lygnugariui (82 kg) varžybos susiklostė nesėkmingai. Lietuvis patyrė du pralaimėjimus ir iškrito iš kovų dėl čempionato apdovanojimų.

Šiandien pasaulio kariškių imtynių čempionate kovoja Vilius Savickas (67 kg), Julius Matuzevičius (87 kg), Romas Fridrikas (130 kg).