respublika.lt

Irklavimo bendruomenė pasitikėjo M.Griškoniu - išrinko naujuoju LIF prezidentu

(0)
Publikuota: 2021 spalio 30 18:00:00, Mantas Stankevičius, Lietuvos irklavimo federacija
×
nuotr. 1 nuotr.
Mindaugas Griškonis. EPA-Eltos nuotr.

Penktadienį (spalio 29 d.) Trakuose įvyko Lietuvos irklavimo federacijos eilinė konferencija.


Joje dalyvavo 21 narys, turintis balso teisę. Konferencijos pradžioje buvo pritarta rugsėjo 15 dieną patvirtinta konferencijos darbotvarkė, kurioje buvo numatyti ir LIF prezidento rinkimai.

 

Į konferenciją susirinkę nariai laukė dviejų kandidatų - Dainiaus Pavilionio ir Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių prizininko Mindaugo Griškonio - prisistatymų.

„Dvidešimt metų esu šiame sporte, per visus šiuos metus įgijau daug patirties bendraujant su sportininkais ir treneriais. Turiu tarp jų autoritetą. Tikiu, kad man pavyks jį išsikovoti ir tarp LIF narių. Mano tikslas - vieninga ir darni federacija", - trumpai prisistatė visiems gerai pažįstamas kandidatas.

Jis informavo, kad generalinio sekretoriaus pozicijoje norėtų matyti Saulių Ritter.

„Puikus, darbštus ir diplomatiškas žmogus, todėl jis yra tinkamas šioms pareigoms", - sakė M.Griškonis.

D.Pavilionis konferencijoje nedalyvavo.

Slaptu balsavimu vienbalsiai naujuoju LIF prezidentu buvo išrinktas M.Griškonis.

Naujasis prezidentas LIF nariams pasiūlė ir viceprezidentų kandidatūras - Mantą Marcinkevičių bei Vilių Rudaitį.

Pirmuoju viceprezidentu buvo išrinktas M.Marcinkevičius, antruoju viceprezidentu V.Rudaitis.

Teisėjų kolegijos atstovu buvo išrinktas Viktoras Peškauskas. Didelio meistriškumo irklavimo atstovu išrinktas Andrej Jakubovski. Atstovu irklavimo masiškumo plėtrai tapo Kęstutis Butkus. Atstovu irklavimo geografinei plėtrai ir populiarinimui išrinktas Darius Raišutis.

Visi išrinktieji tapo LIF Vykdomojo komiteto nariais.

Konferencijoje susirinkę nariai išreiškė pasitikėjimą S.Ritter - jis taip buvo išrinktas Vykdomojo komiteto nariu ir taip įgijo galimybę užimti generalinio sekretoriaus pareigas.

Konferencijoje buvo išrinkti ir apeliacinės komisijos pirmininku buvo išrinktas Edmundas Daukantas, nariais Rima Karalienė ir Marius Statkus.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar šią vasarą turite planų vykti į Lietuvos pajūrį poilsiauti?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+11 +20 C

+15 +25 C

+13 +18 C

+22 +29 C

+17 +35 C

+16 +23 C

0-4 m/s

0-8 m/s

0-5 m/s