respublika.lt

Iki istorinės pergalės pritrūko nedaug: lietuviai minimaliai nusileido vengrams

2022 gegužės 05 08:40:31
hockey.lt informacija

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė tęsia savo pasirodymą pasaulio čempionate Slovėnijoje. Antrose turnyro rungtynėse Lietuvos rinktinė buvo arti pirmųjų taškų, tačiau galiausiai patyrė minimalų pralaimėjimą.

×
nuotr. 2 nuotr.
Iki istorinės pergalės pritrūko nedaug: lietuviai minimaliai nusileido vengrams. Hockey.lt nuotr.Rungtynėse su vienais iš turnyro favoritų Vengrijos atstovais lietuviai varžovams nusileido 1:2. Vengrams tai buvo šeštasis taškas čempionate, o Lietuvos rinktinė išlieka be taškų.

Jau pačioje rungtynių pradžioje į Lietuvos rinktinės vartus krito įvartis. 51-ąją sekundę tikslus buvo Balazsas Sebokas.

Nepaisant greito varžovų įvarčio, Lietuvos rinktinė nepasimetė ir sugebėjo išlyginti žaidimą, o kėlinio pabaigoje gavo progą keturias minutes žaisti daugumoje. Deja, bet paversti šios situacijos įvarčiu jiems nepavyko.

Antrojo kėlinio pradžioje ritulys kirto Lietuvos rinktinės skersinį, bet aikštės teisėjai nusprendė įskaityti įvartį, kuris buvo atšauktas po video peržiūros. Tiesa, peržiūros metu arbitrai įžvelgė taisyklių pažeidimą, už kurį buvo skirtas baudinys. Jį realizuoti ėmėsi Janosas Hari, kuriam pavyko pergudrauti Mantą Armalį.

Savo deficitą iki minimumo lietuviai sumažino po kelių minučių, kai žaidžiant formatu keturi prieš keturis Nerijus Ališauskas galingu metimu į viršutinį vartų kampą nepaliko vengrams jokių vilčių (27:03, rez. perd. Emilijus Krakauskas, Ugnius Čižas).

Trečiajame kėlinyje Lietuvos rinktinė ne kartą buvo arti išlyginamojo įvarčio, bet atakų pabaigoje jiems pritrūkdavo tikslumo. Galiausiai rungtynių pabaigoje varžovus nuo įvarčio išgelbėjo ir vartų konstrukcija, kai iš toli smūgiavo Jaunius Jasinevičius.

 

Laikraščių prenumerata internetu

  • RINKA: Būsto nuosavybės, kainų ir nuomos palyginamasis tyrimas parodė, kad Lietuva patenka į Europos šalių, kurių gyventojai valdo daugiausiai gyvenamojo nekilnojamojo turto, tačiau pagal būsto vertę ir nuomos kainas esame Europos vidutiniokai.
  • REIDAS: Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, birželio 24–27 dienomis vykdys transporto priemonių, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimus.
  • PAŽEIDĖJAI: Per tris mėnesius sostinėje priverstinai nuvežtos 755 ne pagal kelių eismo taisykles paliktos transporto priemonės – 480 iš neįgaliesiems skirtų vietų.
  • SPAUDA: Lietuvos paštui pranešus apie planus nuo kitų metų maždaug du-tris kartus didinti leidinių prenumeratos pristatymo kainas miestuose, susisiekimo ministras sako, jog kainas didinti reikia, tačiau kartu ketinama keisti žiniasklaidos rėmimo modelį.
  • MAISTAS: Seimas nutarė nesvarstyti siūlymo taikyti lengvatinį pridėtinės vertės mokesčio tarifą visiems maisto produktams.
  • AKCIZAI: Deklaruotos visų akcizinių prekių akcizų įplaukos per penkis šių metų mėnesius, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, padidėjo 4,3% – iki 640 mln. eurų, pranešė Valstybinė mokesčių inspekcija.
  • TVARKA: Ilgąjį Joninių savaitgalį dirbs gausesnės policijos pajėgos – jos užtikrins viešąją tvarką masiniuose renginiuose, organizuos reidus neblaiviems ir viršijantiems greitį vairuotojams išaiškinti.
  • POSĖDŽIAI: Pirmadienį, birželio 27 d., šaukiami nenumatyti Seimo plenariniai posėdžiai - juos sušaukti nutarė Seimo valdyba.
  • RIBOJIMAI: Europos Komisija patikslins išaiškinimą, kaip įgyvendinti ribojimus, susijusius su Europos Sąjungos sankcionuotų prekių gabenimu tranzitu tarp pagrindinės Rusijos dalies ir Kaliningrado srities, pranešė prezidentas Gitanas Nausėda.
  • PRAMONĖ: Seimo narys Kęstutis Masiulis siūlo krašto apsaugos ministrui Arvydui Anušauskui skatinti ukrainiečių gynybos pramonės perkėlimą į Lietuvą.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar skiepytumėtės nuo beždžionių raupų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar pavyks Seime priimti Civilinės sąjungos (Partnerystės) įstatymą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+18 +27 C

+20 +28 C

 

+19 +26 C

+29 +33 C

+24 +34 C

 

+22 +28 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-6 m/s