respublika.lt

Europos golfo čempionate – dar vienas solidus G. B. Starkutės pasirodymas

2022 liepos 23 13:30:24
Lietuvos golfo federacija

Prancūzijoje vykstančiame Europos moterų golfo čempionate pozicijas toliau gerina lietuvė Gilė Bitė Starkutė. Lietuvos sportininkė trečiąją varžybų dieną - penktadienį - raundą sužaidė su 69 smūgiais (PAR -3) ir varžybų rikiuotėje iš 27-os pozicijos pakilo į 24-ąją.

×
nuotr. 1 nuotr.
Europos golfo čempionate – dar vienas solidus G. B. Starkutės pasirodymas. Arūno Starkaus nuotr.

 

Iš viso lietuvės sąskaitoje per tris dienas - 211 smūgių (PAR -5). Lietuvos sportininkė užtikrintai pateko į pajėgiausių 60-uką, kuris tęs kovą paskutinę dieną - šeštadienį.

„Šiandien žaidžiau ramiai. Rezultatas nei labai geras, nei labai blogas", - sakė G. B. Starkutė.

Kaip ir dieną prieš tai, lietuvei vėl vieną kartą teko gelbėtis iš sudėtingos situacijos. Po pirmo smūgio link 15-os duobutės kamuoliukas atsidūrė krūmuose. Nepaisant to, šįkart lietuvė atliko sėkmingą smūgį iš krūmų ir duobutę užbaigė užfiksuodama „birdie" (PAR -1).

G. B. Starkutė 2019 metais Europos čempionate buvo 30-a, 2020 metais - 35-a, o 2018 ir 2021 metais į 60-uką neprasibrovė.

„Šis golfo laukas Prancūzijoje tikrai nėra pats sudėtingiausias, bet jis labai geros formos ir puikiai prižiūrėtas. Tuo tarpu žaidėjų lygis yra aukščiausias iš visų buvusių čempionatų", - pasakojo G. B. Starkutė.

Europos čempionate - dvivaldystė. Pirmąsias dvi dienas turnyre pirmavusią anglę Charlottę Heath pasivijo belgė Savannah de Bock (PAR -13). Trečiąją poziciją dalinasi prancūzė Ines Archer ir Andrea Lignell (PAR -12).

Varžybose startavo 144 žaidėjos, iš jų paskutinę dieną startuos 60.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • SIENA: Valstybės sienos apsaugos tarnyba teigia, kad nuo penktadienio nė vienas lietuvių kilmės Rusijos Federacijos pilietis nebandė atvykti į Lietuvą, iš viso į šalį pasieniečiai neįleido jau 305 Rusijos piliečių.
  • DARBAI: Valstybei svarbius projektus Lietuvos automobilių kelių direkcija turėtų vykdyti nevėluodama ir greičiau priimant sprendimus, teigiama atnaujintame Susisiekimo ministerijos lūkesčių rašte šiai įstaigai.
  • PASKAITA: Spalio 4 d. 18.00 val. Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro Didžiojoje auditorijoje (Saulėtekio al.7) vyks vieša fizikos Nobelio premijos laureato Williamo Danielio Phillipso paskaita „Laikas, Einšteinas ir šalčiausi dalykai Visatoje“.
  • MAZUTAS: Klaipėdos uostą pasiekė penktadalis kitam šildymo sezonui būtino Vilniaus šilumos tinklų įsigyto mazuto.
  • RINKOS: Sprendimas trauktis iš Rusijos rinkos bei ribotos plėtros galimybės Lietuvoje paskatino „Avia Solutions Group“ lėktuvų techninės priežiūros ir remonto bendrovę „FL Technics“ ieškoti naujų rinkų, tarp kurių yra ir JAV, Vidurio Rytų bei Lotynų Amerikos šalys, teigia įmonės vadovas Žilvinas Lapinskas.
  • KADRAI: Policijos komisariatuose įgyvendinant reformą, per kurią įkuriamos reagavimo valdybos, dalis pareigūnų išėjo iš darbo, tad ekipažuose tenka dirbti policijos rėmėjams, šauliams.
  • RAMOVĖ: Klaipėdos taryba rugsėjį po ilgai trukusių diskusijų perdavė valstybei nenaudojamą gamybinį pastatą piliavietėje, kuriame turėtų būti įkurta uostamiesčio karininkų ramovė.
  • LIGONINĖ: Trijų ligoninių sujungimas steigiant naują Klaipėdos universiteto ligoninę stringa, Seimo Sveikatos reikalų komitetas ragina procesą spartinti ir neleisti trims vadovams diktuoti savo sąlygų.
  • MOKYKLA: Nepaisant inventoriaus trūkumo veiklą pradėjo Tarptautinės Ukrainos mokyklos filialas Klaipėdoje, nors Švietimo ministerija teigia nei šiam, nei mokyklos padaliniui Vilniuje neišdavusi leidimo vykdyti Ukrainos mokymo programas.
  • PINIGAI: Krašto apsaugos ministerija siekia iš NATO fondo, skirto Afganistano pajėgoms remtis, susigrąžinti beveik 3 mln. eurų ir juos atiduoti Ukrainos reikmėms.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Lietuva pakankamai padeda, apginkluodama ukrainiečius?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +12 C

+5 +14 C

 

+7 +15 C

+9 +14 C

+11 +15 C

 

+13 +15 C

0-8 m/s

0-5 m/s

 

0-9 m/s