E.Kliokmanaitė ir I.Vasiliauskaitė – „Beach Pro Tour Futures“ turnyro Tailande vicečempionės

(1)
Publikuota: 2023 balandžio 24 11:06:06, Lietuvos tinklinio federacija
×
LTF nuotr.

Naujai susibūręs Erikos Kliokmanaitės ir Ievos Vasiliauskaitės duetas liko per mažą žingsnį nuo pirmojo tarptautinio trofėjaus. Lietuvos komanda užėmė antrąją vietą Tailande pasibaigusiame „Beach Pro Tour Futures" serijos paplūdimio tinklinio turnyre.

Lietuvės turnyro pusfinalyje sekmadienį po labai atkaklios kovos 2-1 (16:21, 21:19, 23:21) nugalėjo Indonezijos atstoves Julianą Dhitą ir Ratnasari Desi bei savotiškai joms atsirevanšavo už tautietes Rugilę ir Gerdą Grudzinskaites, kurios minėtai Indonezijos porai pralaimėjo šio turnyro kvalifikacijoje.

Finale E. Kliokmanaitė ir I. Vasiliauskaitė susitiko su antrąja turnyro pora - australėmis Nicole Laird ir Brittany Kendall. Lietuvės užtikrintai laimėjo pirmą setą, bet vėliau iniciatyvą perėmė australės. Viskas sprendėsi trečiajame sete, kuriame pranašumą įrodė Australijos sportininkės, pasiekusios pergalę 2-1 (22:21, 21:14, 15:9).

Už antrąją vietą turnyre E. Kliokmanaitei ir I. Vasiliauskaitei atiteko po 180 pasaulio reitingo taškų.

Bendrą turnyro prizų fondą sudarė 10 tūkst. JAV dolerių.