Lietuvos rankinio lygoje (LRL) trečią pergalę iš eilės iškovojo čempiono titulą ginantis Klaipėdos „Dragūnas". Visas trejas rungtynes laimėjusi uostamiesčio komanda pasivijo taip pat neklumpančią čempionato lyderę Vilniaus „Šviesą".
„Dragūnas" trečią pergalę įsirašė Dzūkijos sostinėje, kur po atkaklios kovos 27:22 (13:10) buvo įveikta ketvirtą vietą užimanti Alytaus „Varsa-Stronglasas" komanda.
„Dragūno" pergalės kalviu tapo ne kartą sudėtingose situacijose komandą gelbėjęs ir varžovams priartėti neleidęs vartininkas Ionas Saharneanas. Moldavas atrėmė net 18 metimų iš 38-ių (47 proc.).
„Fantastiškai žaidęs mūsų vartininkas atrėmė daug metimų nuo 6 metrų linijos ir tai atvedė mus į pergalę. Patikimas jo žaidimas suteikė mums lengvumo gynyboje ir atrišo rankas puolime. Toks vartininko žaidimas pridėjo daug pasitikėjimo ir nebuvo jokios baimės ar nerimo, kad galim pralaimėti. Tikėjome pergale visą laiką, nepaisant to, jog ilgą laiką pirmavome tik keliais įvarčiais, o tai yra gan slidus rezultatas", - sakė rezultatyviausiai „Dragūno" gretose žaidęs Karolis Stropus.
Nugalėtojams K.Stropus, Laurynas Simonavičius ir Deividas Virbauskas pelnė po 5 įvarčius, serbas Filipas Hrnjakas prie pergalės pridėjo 4 įvarčius.
Per trejas rungtynes vieną pergalę iškovojusiai Alytaus komandai Nedas Buronko pelnė 7 įvarčius, Žygimantas Micevičius - 5, Manvydas Lazauskas - 4. „Varsos-Stronglaso" vartininkas ukrainietis Oleksandras Moisejevas atrėmė 12 metimų iš 38-ių (32 proc.).
„Šiose rungtynėse ryškiausiai žibėjo vartininkai. Deja, visų rungtynių metu turėjome problemų su metimų realizacija ir neišnaudojome daug šimtaprocentinių progų. Antrame kėlinyje prisidėjo ir nuovargis, kadangi dėl traumų ir kitų priežasčių neturime pakankamai lygiaverčių keitimų. Trūko kitų žaidėjų indėlio, jie nesužaidė taip, kaip gali. Didžiausias krūvis tenka 6-7 žaidėjams, tai natūralu, kad antroje rungtynių pusėje jie nuvargsta ir turime problemų", - komentavo „Varsos-Stronglaso" treneris Egidijus Petkevičius.
Artimiausios LRL rungtynės vyks spalio 4 d. „Dragūno" rankininkai pergalių seriją sieks pratęsti susitikime namuose su čempionatą pradėsiančiu Kauno „Granitu-Kariu". Kitose rungtynėse šeštadienį penktą vietą užimantis HC „Vilnius" priims lygos autsaiderę Varėnos „Ūlą".