Brazilijos „Grand Prix“ lenktynėse - olando M.Verstappeno pergalė

(0)
Publikuota: 2019 lapkričio 17 22:02:02, Dominykas Genevičius, Elta
×
@Max33Verstappen / „Twitter“ nuotr.

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 20-ąjį etapą - Brazilijos „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo olandas Maxas Verstappenas („Red Bull“).

Tai buvo aštuntoji Nyderlandų lenktynininko pergalė karjeroje.

Antrąją vietą užėmė prancūzas Pierre‘as Gasly („Toro Rosso“, +6,077 sek.). Tai yra geriausias jo pasirodymas karjeroje.

Trečias finišavo jau anksčiau šeštąjį pasaulio čempiono diržą užsitikrinęs britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“, +6,139 sek.). Tiesa, likus keletai ratų iki finišo, L. Hamiltonas susidūrė su tautiečiu Alexanderiu Albonu („Red Bull“) ir pastarasis atsidūrė rikiuotės gale. Teisėjai po lenktynių dar tris šį epizodą.

Bendrojoje įskaitoje L. Hamiltonas turi 396 taškus. Antras žengia jo komandos draugas suomis Valtteri Bottasas (314 tšk.), o M. Verstappenas (260 tšk.) pakilo į trečiąją poziciją.

Šių lenktynių nebaigė abu „Ferrari“ lenktynininkai.

Paskutinis - 21-asis - čempionato etapas - Abu Dabio „Grand Prix“ lenktynės - vyks gruodžio 1 dieną.