respublika.lt

Atvirajame Estijos mėgėjų golfo čempionate – Giedriaus Mackelio bronza

2022 gegužės 24 19:25:00
Lietuvos golfo federacijos inf.

Savaitgalį Saremos saloje finišavusiame atvirajame Estijos mėgėjų golfo čempionate du Lietuvos atstovai pateko į pajėgiausių žaidėjų penketuką, o Giedrius Mackelis džiaugėsi trečiąja vieta.

×
nuotr. 3 nuotr.
Deivydas Ražinskas. LGF nuotr.

 

G. Mackelis per tris varžybų dienas atliko 223 smūgius (PAR +7). Jis trečiąją poziciją pasidalino su estu Ralfu Johanu Kivi.

Mūsiškis geriausiai pasirodė antrąją dieną, per kurią jis atliko 72 smūgius (E). Šiame raunde tai buvo antras rezultatas tarp visų dalyvių. Pirmąją dieną G. Mackelis atliko 76 smūgius, trečiąją - 75.

Varžybose triumfavo estas Markusas Varjunas (217 smūgių, PAR +1). Antras buvo jo tautietis Richardas Tederis (222; PAR +6).

„Esu tikrai patenkintas. Praėjusiais metais šiame turnyre likau 30-as dėl savo nepasiruošimo sunkioms oro sąlygoms. Šiemet jau žinojau ko tikėtis. Golfo laukas yra saloje ir labai arti jūros, kur stiprus vėjas ir lietus gegužės mėnesį buvo garantuoti. Visą pavasarį tam ruošiausi ir tikrai jaučiau, kad galiu stipriai pasirodyti. Turnyre išvengiau didelių klaidų, neleidau sau supykti ir visada žaidžiau apskaičiuotai. Žaidimas tikrai nebuvo tobulas ir yra daug kur tobulėti, bet smagu matyti, kad net nebūdamas geriausioje formoje, galiu pretenduoti į prizininkus", - mintimis dalinosi G. Mackelis.

Įdomu tai, kad oro sąlygos prasčiausios buvo būtent antrąją dieną, kuomet G. Mackelis sužaidė savo geriausią raundą.

„Žinojau, kad kitiems bus sunku, o man pačiam reikės žaisti strategiškai, kad išvengčiau didelių klaidų. Mušdamas į „green‘ą", visada taikiausi į jo centrą ir tada tikėjausi, kad gal įkris koks ilgesnis ridenimas. Taip ir buvo, ridėjimo treniruotės golfo stovykloje prieš porą savaičių tikrai atsipirko", - džiaugėsi G. Mackelis.

Kitas lietuvis Deivydas Ražinskas liko greta prizininkų pakylos. Jis išnaudojo 224 smūgius (PAR +8) ir užėmė penktąją vietą. Lietuvis puikiai pasirodė paskutinę varžybų dieną, kuomet su 71 smūgiu pasiekė geriausią raundo rezultatą.

Estijoje varžėsi ir daugiau Lietuvos golfo žaidėjų. Oskaras Belousovas užėmė 21-ąją vietą, Gediminas Mackelis - 23-iąją, Valentas Ivančenka - 34-ąją, o Genadijus Mackelis - 54-ąją.

Giedrius Mackelis pabrėžė, kad golfo laukas Saremos saloje yra visiškai kitoks negu esantys Lietuvoje.

„Laukas yra ilgesnis negu bet kuris laukas Lietuvoje, o ridenimo aikštelės yra ne tik vienos labiausiai banguotų, kurias esu matęs, bet ir labai didelės. Yra daug vandens ir mažų medelių iš šono. Nors laukas ilgas, dažniausiai rinkausi mušti trumpesnį ir tikslesnį pirmą smūgį, nes žinojau, kad ir su ilgesnėmis lazdomis galėsiu pataikyti į „green‘ą" ir sau garantuoti PAR‘ą", - varžybų subtilybes atskleidė Lietuvos golfo talentas.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • SANKCIJOS: Kinija pareiškė, kad jos sankcijos Lietuvos susisiekimo viceministrei Agnei Vaiciukevičiūtei yra „tinkamos ir pagrįstos“, praneša agentūra „Reuters“.
  • KOMPENSACIJA: Vyriausybės ketinimus kompensuoti veiklą stabdančios nepriklausomos elektros tiekėjos „Perlas Energija“ klientų nuostolius ekonomistas Nerijus Mačiulis vadina klaida.
  • KAINA: Pasak Energetikos ministerijos, nepriklausomaiomai elektros tiekėjai „Perlas Energija“ pranešus apie nuo rugsėjo stabdomą veiklą, kito tiekėjo nepasirinkę jos klientai laikinai, iki šių metų pabaigos, turėtų mokėti 24 centus už kilovatvalandę.
  • BIRŽA: Elektros birža „Nord Pool“ paragino rinkos dalyvius teikti daugiau kasvalandinių paraiškų vietoje siūlymų tiekti elektrą keletui valandų už tą pačią kainą (vadinamųjų „blokų“).
  • APKLAUSA: Tik 8% gyventojų tiki, kad Lietuvoje situacija krypsta geryn, beveik trys ketvirtadaliai mano, kad ji blogėja, rodo atlikta „Baltijos tyrimų“ apklausa.
  • MIGRANTAI: Iš Medininkų užsieniečių registracijos centro ketvirtadienį iškelti paskutinieji 12 čia laikinai gyvenusių neteisėtų migrantų - jie perkelti į užsieniečių registracijos centrus Pabradėje bei Kybartuose.
  • KOSMOSAS: Europos kosmoso agentūra kartu su Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia konkursą Lietuvos kosmoso pramonės koordinatoriaus pareigoms užimti.
  • PROTESTAS: Užsienio reikalų ministerija ketvirtadienį iškvietė Kinijos laikinąjį reikalų patikėtinį Čiu Baihua pareikšti protesto dėl Pekino skelbiamų sankcijų susisiekimo viceministrei ir nutraukiamo bendradarbiavimo susisiekimo srityje po jos vizito Taivane.
  • PRIĖMIMAS: Penktadienį prasideda papildomas priėmimas į profesinio mokymo įstaigas, praneša Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.
  • PEDAGOGIKA: Grupė įvairioms frakcijoms priklausančių parlamentarų parengė Konstitucijos pataisas, kurios leistų Seimo nariams užsiimti pedagogine veikla.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip vertinate naują tvarką, kad teigiamo COVID-19 greitojo testo nuotrauka įrodys, jog sergate?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +19 C

+13 +20 C

 

+11 +20 C

+20 +25 C

+22 +25 C

 

+24 +27 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s