respublika.lt

Arūnas Gelažninkas važiavo be kelio knygos, į viršų šovė kitas lietuvis

2021 liepos 01 19:27:25
agdakar.lt inf.

Priešpaskutinė diena Breslau ralyje Arūnui Gelažninkui buvo chaotiška. Nors pirmą dienos greičio ruožą įveikė greičiausiai, antroji dalis buvo ne tokia smagi. Viskas prasidėjo nuo to, kad dėl skubos prieš pat antrąjį šios dienos ruožą, jis paliko kelio knygą Bivuake, komandos automobilyje. Tad naviguotis reikėjo aklai, sekant kitus sportininkus.

×
nuotr. 2 nuotr.
Breslau ralis. Pranešimo autorių nuotr.

 

Kol parkrypavo į finišą, Gelažninkas atsidūrė 13 vietoje. Tuo metu AG DAKAR SCHOOL mokinys Modestas Siliūnas važiavo lyg be stabdžių ir finišą pasiekė trečias. Bendra įskaita kol kas nesuskaičiuota. Rezultatai turėtų paaiškėti dienos pabaigoje.

Tai kad Arūnas atvažiavo tryliktas neturėtų būti didelė problema, nes ankstesnėmis dienomis jis susikrovė pakankamai didelį laiko atotrūkį ir iki galo suskaičiavus rezultatus, turėtų rikiuotis lentėles viršuje. Tikintiems karma, ši Arūno diena ralyje gali būti jos įrodymu.

„Pirmas šios dienos greičio ruožas buvo labai greitas, be klaidų. Tik vienoj vietoj stabtelėjau vokietuko palaukt, nes jis kelio knygą ne taip susižymėjo, tai būtų negrįžęs namo. O antrame greičio ruože jau jis mane vedė, nes palikau kelio knygą. Šiandien negalėjau pasimėgauti važiavimu, nes teko verstis be kelio knygos ir dar kiaurai permirkau, nes tris valandas lijo. Tai važiavau paskui kitus ir tikėjausi, kad atves iki finišo. Neįsivaizdavau kur yra greičio ribojimai, kur galima, kur negalima spustelt. Liko paskutinė diena todėl man svarbiausia ramiai ir saugiai finišuoti. Ryt be klaidų!", - sako Arūnas Gelažninkas.

Modestas Siliūnas vakar smarkiai susimušė petį, bet šiandien skriejo vienas pirmųjų.

„Bus baudų. Kai atvažiavau, negalėjau patikėt, kad Arūno finiše dar nebuvo. Kol sušilęs, petį ne taip skauda. Reiks viską džiovint, net šalmą. Permirkom kiaurai", - pasakoja Modestas.

 

Laikraščių prenumerata internetu

  • VIZOS: Baltarusijai iki šių metų pabaigos pratęsus bevizį režimą Lietuvos piliečiams, politikai svarsto imtis socialinės kampanijos ir įspėti vykstančiuosius apie grėsmes.
  • VERDIKTAS: Vilniaus miesto apylinkės teisme pirmadienį aktorius Ramūnas Rudokas sulaukė gerų žinių – dėl avarijos, kurios metu buvo sunkiai sužalota moteris, teistas žinomas vyras buvo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės, jam pavyko netgi išsaugoti teises.
  • KONKURSAS: Inicijuodama naujų spektaklių pagal klasikinę ir šiuolaikinę lietuvių literatūrą sukūrimą, Kultūros ministerija paskelbė kasmetinį Dalios Tamulevičiūtės lietuvių autorių scenos meno kūrinių konkursą.
  • SEZONAS: Palangoje per metus poilsiautojai nuperka per milijoną nakvynių, o šiemet jų turėtų atvykti dar daugiau, tikisi vietos valdžia artėjant sezonui.
  • PRIEVOLĖ: Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė pirmadienį pranešė, kad Vyriausybė teiks įstatymo pataisas, kuriose bus numatyta prievolė statant naujus visuomeninės paskirties pastatus ar didelius daugiabučius įrengti civilinės saugos priedangas.
  • VEIKLA: Su Rusija visus verslo santykius jau karo pradžioje nutraukę „Kesko Senukai“ sustabdė veiklą Baltarusijoje ir traukiasi iš šios šalies prekybos tinklo OMA akcininkų.
  • CENTRAS: Lietuvos bankas įkūrė Finansų rinkos plėtros centrą - naujas padalinys ieškos būdų, kaip stiprinti finansų rinkos dalyvius ir pritraukti naujų, skatins finansinių technologijų (fintech) bei kapitalo rinkų plėtrą.
  • NUOMONĖ: Po ketvirtadienį vykusių diskusijų dėl Kuršių nerijoje, Alksnynėje, esančio sovietinio memorialo, Neringos valdžia planuoja paklausti gyventojų nuomonės.
  • STATYBOS: Šių metų I ketv. Lietuvoje išduoti 2.168 statybos leidimai – 31,6% mažiau nei tuo pačiu metu pernai.
  • DIVIDENDAI: Daliai valstybės valdomų įmonių per artimiausius trejus metus teks uždirbti didesnę grąžą bei valstybei mokėti daugiau dividendų.
Daugiau

Dienos klausimas

Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritariate lyčių požiūriu jautraus žiniasklaidos turinio rodymui nepilnamečiams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+1 +9 C

 

+4 +12 C

+10 +13 C

+10 +19 C

 

+15 +21 C

0-8 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s