respublika.lt

9-oios Dakaro lenktynių dienos trasa buvo trumpa, bet paini

2022 sausio 11 16:20:46
OrionDakarteam inf.

Šiandien vykęs važiavimas buvo itin trumpas, palyginus su ankstesnėmis dienomis - vos 491 km (pravažiavimas 204 km ir greičio ruožas 287 km). Nepaisant to, trasa nebuvo lengva sportininkams.

×
nuotr. 5 nuotr.
Arūnas Gelažninkas. OrionDakarteam nuotr.

 

Motociklininkas Arūnas Gelažninkas po finišo pasakoja padaręs keletą apmaudžių klaidų. „Pasiklydau du kartus." - sako jis. „Pirmą kartą klaidžiojom su visa grupele, o antrą kartą po paklydimo ėmiau važiuoti gera linkme, tačiau suabejojau savimi, pamatęs iš priekio atvažiuojant kitus. Nusprendžiau keisti kryptį ir padariau klaidą. Kol važinėjau pirmyn atgal, mane aplenkė daug sportininkų".

Pasak lenktynininko, tai buvo prasčiausia iki šiol lenktynių diena pagal rezultatus. „Vienišių" grupėje Arūnas atvažiavo 6-as, o bendroje įskaitoje 45-as.

"Po važiavimo jaučiuosi gerai, nesu pavargęs, trasa buvo graži ir vaizdinga. Lenktyniaudamas negalvoju apie tai, kaip padidinti persvarą, tiesiog stengiuosi važiuoti taip gerai, kaip tuo metu galiu. Na, o atsitinka taip, kaip atsitinka, paklydau likus vos 10 km, praradau daug laiko." - po nesėkmės nenusimena sportininkas.

 

Laikraščių prenumerata internetu

  • ATAKOS: Kibernetinės atakos prieš Lietuvos institucijas ir verslą nuslopo, bet ekspertai pasirengę jų atsinaujinimui, sako Nacionalinio kibernetinio saugumo centro laikinasis vadovas Jonas Skardinskas.
  • TARNYBA: Nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą baigė 800 karių, jie papildė kariuomenės aktyvųjį rezervą.
  • PALMĖS: Verslininkas Antanas Bosas ir jo sutuoktinė Daina Bosas laimėjo bylą teisme dėl iš kito verslininko įsigytų bei neprigijusių palmių.
  • KREPŠINIS: Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pradėjo rikiuoti gretas artėjančiam sezonui: LKL vicečempionai pratęsė sutartį dar dvejiems metams su kapitonu Vyteniu Lipkevičiumi.
  • PASIENIS: Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas tvirtina, kad, atsižvelgiant į lengvėjančią situaciją Lietuvos–Baltarusijos pasienyje, kai sumažėjęs migrantų, norinčių patekti į Lietuvą, srautas, yra mažinamas ir sienos apsaugos pajėgų skaičius.
  • FINANSAVIMAS: Krašto apsaugos ministerija penktadienį pranešė patrigubinusi šaulių finansavimą, lėšų skirta ginklams, ekipuotei, įrangai įsigyti.
  • ARCHITEKTŪRA: Lietuvoje nuo kitų metų bus teikiami Nacionaliniai architektūros apdovanojimai, kuriais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į kokybiškiausią Lietuvos architektūrą.
  • DEKLARAVIMAS: Žemės ūkio ministerija primena, kad liepos 8 dieną baigiasi žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo terminas.
  • TRANZITAS: Europarlamentaras Petras Auštrevičius tikina gavęs atsakymą iš Europos Komisijos dėl Kaliningrado tranzito - galutinis sprendimas dėl šio klausimo nėra priimtas.
  • VIZITAS: Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda liepos 2–4 dienomis su darbo vizitu lankysis Filadelfijoje, JAV.
Daugiau

Dienos klausimas

Jeigu valstybė mokėtų kas mėnesį 1000 Eur už nieką, papildomai dirbtumėte?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+19 +27 C

+15 +20 C

 

+15 +22 C

+18 +35 C

+22 +27 C

 

+23 +26 C

0-6 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s