Taiklus smūgis galva atnešė pergalę Australijai

(0)
Publikuota: 2022 lapkričio 26 11:00:00, Arūnas ABROMAITIS
×
EPA - Eltos nuotr.

Australijos rinktinė pasaulio čempionato D grupės antrojo turo rungtynėse atliko tik du smūgius į vartų plotą, tačiau vienas iš tų smūgių virto įvarčiu ir australai 1:0 įveikė Tuniso rinktinę.

Kovingų, bet ne pačių talentingiausių čempionato komandų akistatoje laimingą bilietą ištraukė Australijos puolėjas Mičas Djukas (Mitch Duke). 23 min. jis įmušė įvartį, labai tiksliai smūgiavęs galva. Tunisiečiai baigiantis pirmajam kėliniui sukūrė porą gerų progų, bet po pertraukos jiems tai daryti sekėsi sunkiai. Nors pagal smūgius afrikiečiai aplenkė varžovus 12-5, o pagal smūgius į vartų plotą - 4-2, australai atsilaikė gan užtikrintai.

Primename, kad pirmajame ture Australija (3 tšk.) 1:4 pralaimėjo čempionės titulą ginančiai Prancūzijai (3 tšk.), o Tunisas (1 tšk.) sužaidė 0:0 su Danija (1 tšk.).

Šeštadienį 18 val. susitiks Prancūzijos ir Danijos rinktinės.