Japonai nubaudė progas švaisčiusius vokiečius

(40)
Publikuota: 2022 lapkričio 23 17:08:00, Arūnas ABROMAITIS
×
EPA-Eltos nuotr.

Pasaulio čempionate Katare užfiksuotas dar vienas netikėtas rezultatas - E grupėje Vokietijos rinktinė pirmavo, tačiau per anksti atsipalaidavo ir 1:2 pralaimėjo japonams.

Vokietijos rinktinė įsibėgėjant pirmajam kėliniui vis dažniau apšaudė varžovų vartus, tačiau japonai sugebėjo atsilaikyti pirmąjį pusvalandį. Tada vartininkas Šuičis Gonda baudos aikštelėje nugriovė Davidą Raumą ir buvo skirtas 11 metrų baudinys. 33 min. jį realizavo Ilkajus Giundoganas (Ilkay Gundogan).

Antrojo kėlinio pradžioje po Seržo Gnabri (Serge Gnabry) smūgio kamuolys „brūkštelėjo" per skersinį, vėliau I.Giundoganas pataikė į virpstą. Visgi japonai vis drąsiau kontroliavo kamuolį ir kėlė vis didesnį pavojų varžovų vartams. 73 min. jie susikūrė puikią progą, kurios neišnaudojo. 75 min. sukurta proga buvo išnaudota - rezultatą išlygino Ritsu Doanas. Negana to, 83 min. į greitą ataką nubėgęs Takuma Asano įmušė pergalingą įvartį.

E grupės pirmajame ture dar žais Ispanijos ir Kosta Rikos rinktinės.