Suomius įveikę rusai atidarė taškų sąskaitą

(0)
Publikuota: 2021 birželio 16 18:15:47, Arūnas ABROMAITIS
×
Vienintelį rungtynių įvartį įmušė Aleksejus Mirančiukas. EPA-Eltos nuotr.

Europos futbolo čempionato antrasis ratas prasidėjo B grupės rungtynėmis Sankt Peterburge. Jose Rusijos rinktinė 1:0 (1:0) įveikė suomius ir reabilitavosi prieš savo žiūrovus po pirmajame ture patirto triuškinamo pralaimėjimo.

Europos čempionato debiutantai suomiai Sankt Peterburge iškart parodė, kad neketina visą laiką lindėti gynyboje. Jau 3 min. jie įmušė gražų įvartį, bet jis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės. Po to rusai sukūrė daug progų, bet kelis rimtus išpuolius surengė ir svečiai. Ledus pralaužė Rusijos rinktinės saugas Aleksejus Mirančiukas, pasižymėjęs per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. Po pertraukos suomiai turėjo iniciatyvą, rusai atsakė labai pavojingomis kontratakomis, bet rezultatas taip ir nepasikeitė.

Pirmajame ture suomiai netikėtai 1:0 įveikė danus, o rusai 0:3 pralaimėjo belgams. Danijos ir Belgijos rinktinės antrojo turo mačą žais ketvirtadienį Kopenhagoje.