respublika.lt

Rungtynių apžvalga: „Žalgiris" - „Panevėžys"

(0)
Publikuota: 2021 lapkričio 25 11:48:35, alyga.lt inf.
×
nuotr. 3 nuotr.
Vilniaus „Žalgiris" - čempionai. FK „Žalgiris" nuotr.

Lietuvos futbolo čempionų taurė lieka Vilniuje - antrus metus iš eilės geriausia komanda šalyje tapo „Žalgiris". Sostinės ekipa ir tapo nebepavejama turnyro lentelėje po pergalės 2:0 prieš „Panevėžį".

 

Vilniaus klubas savo trofėjų kolekciją papildė 9 Optibet A lygos čempionato aukso medalių komplektu. Šiemet prie jo žalgiriečiai pridėjo ir taurės trofėjų. „Dublį" Lietuvoje „Žalgiris" iškovojo po penkerių metų pertraukos.

Rungtynėse prieš „Panevėžį" lemiama buvo pabaiga, kurioje įvarčius pelnė Hugo Videmontas ir Jakubas Sylvestras.

„Žalgiris" rungtynes pradėjo tokiu vienuoliktuku, kokiu žaidė prieš rinktinių pertrauką. Į starto sudėtį grįžo praėjusias rungtynes dėl kortelių praleidęs Nemanja Ljubisavljevičius bei Mario Paveličius ir Karolis Uzėla.

Rungtynių pradžioje netiksliais smūgiais iš toli laimę pabandė H. Videmontas ir J. Tadičius.

Šeimininkų atakoms per pirmąją kėlinio pusę trūko tikslumo, o svečiai po truputį įsidrąsino ir sukūrė pora pavojingų kontratakų.

33 min. po J. Tadičiaus smūgio galva kamuolį puikiai atrėmė D. Šimkevičius. 34 min. atšokus kamuoliui baudos aikštelėje šansą turėjo H. Videmontas, bet jo muštas kamuolys pataikė į gynėją.

35 min. H. Videmontas spurtavo beveik per visa aikštę, bet smūgio atlikti nesugebėjo.

Antrojo kėlinio pradžioje pavojingesnės buvo panevėžiečių atakos.

49 min. po J. Eliaso smūgio galva žalgiriečių vartus apgynė T. Duka, o 55 min. po M. Bissi smūgio galva kamuolys lietė skersinio viršutinę pusę.

80 min. iš baudos aikštelės krašto pavojingai smūgiavo J. Sarpongas, 82 min. po kampinio galva netiksliai mušė P. Širvys.

Visgi rungtynių pabaiga priklausė „Žalgiriui". H. Videmontas uždirbo baudinį ir pats jį realizavo, o per pridėtinį laiką tašką padėjo J. Sylvestro įvartis.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar gyventojai turėjo gauti pavojaus signalus dėl į Lietuvą įskridusios skraidyklės iš Baltarusijos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate savo sveikatos būklę?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+12 +18 C

+12 +22 C

+14 +21 C

+22 +25 C

+18 +27 C

+20 +22 C

0-4 m/s

0-7 m/s

0-4 m/s