R.Jonušaitės ir J.Čubrilo tandemas nukalė pergalę “Gintrai-Universitetui”

(0)
Publikuota: 2020 liepos 09 10:21:45, fkgintra.lt inf.
×
fkgintra.lt nuotr.

Aštuntąją pergalę Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionate iškovojo Šiaulių “Gintros-Universiteto” futbolininkės.

Šiaulietės savo žiūrovų akivaizdoje be didesnio vargo 7:0 (3:0) pranoko penktąją vietą turnyrinėje lentelėje užimančias Utenos “Utenio” futbolininkes.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: R.Jonušaitė – 4, J.Čubrilo – 3.

Sudėtis: M.Šeškutė, V.Neverdauskaitė, A.Mikutaitė, T.Corneil (46′ min. L.Rogačiova), P.Sarkanaitė (46′ min. M.Gabison), D.Gailevičiūtė, A.Keene, M.Davidson, J.Čubrilo, G.Toropovaitė, R.Jonušaitė.

Lietuvos čempionių įvarčių sąskaitą 12-ąją mačo minutę atidarė Rimantė Jonušaitė – 1:0. Ryžtingai nusiteikusi puolėja vos po keturių minučių pelnė dublį ir padvigubino mūsiškių pranašumą – 2:0.

Prabėgus dar keturioms minutėms rezultatyviausia A lygos žaidėja įsirašė “hat-tricką” – 3:0, tai padariusi vos per 20 susitikimo minučių.

Nuo to laiko uteniškio vartai tarsi užsirišo, o ketvirtojo Rimanto Viktoravičiaus auklėtinių įvarčio teko laukti daugiau nei pusvalandį žaidimo laiko. Jau po pertraukos, 65-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo savo įvarčių sąskaitą atsidariusi ir estafetę iš R.Jonušaitės perėmusi Jelena Čubrilo – 4:0.

Pajutusi saldų įvarčio skonį serbė pratęsė sėkmingą pasirodymą ir per dešimt artimiausių minučių pelnė dar du įvarčius, o rezultatas tapo 6:0.

Paskutinį kartą šiame mače varžovių vartų tinklas sudrebėjo 80-ąją minutę, kuomet dar vieną 11 metrų baudinį realizavo R.Jonušaitė – 7:0.

Kitas A lygos rungtynes “Gintra-Universitetas” žais jau šį sekmadienį, liepos 12 dieną, 13 val. Šiaulių miesto centriniame stadione prieš Gargždų “Bangos” vienuolikę. Įėjimas – nemokamas.