Po sunkios pergalės Panevėžyje – žingsnis iki čempionų titulo

(0)
Publikuota: 2022 spalio 20 09:55:08, FK „Žalgirio" inf.
×
Elvio Žaldario nuotr.

Taurės laimėtojų titulą savaitgalį apgynęs „Žalgiris" artėja ir dar prie vieno trofėjaus - pergalė 1:0 Panevėžyje priartino vilniečius prie šalies čempionų titulo, iki kurio liko vienas žingsnis.

Vienintelį rungtynių įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje įmušė Donatas Kazlauskas, o antrojo kėlinio pabaigoje savo komandą išgelbėjo baudinį atrėmęs Edvinas Gertmonas.

Čempionų vardus „Optibet A lygoje" žalgiriečiams užtikrintų iškovotas taškas per likusias rungtynes.

-

Rungtynėse Panevėžyje „Žalgirio" sudėtyje po taurės finalo įvyko du pasikeitimai - rungtynes starto vienuoliktuke pradėjo Donatas Kazlauskas ir Marko Miličkovičius.

5 min. „Žalgiris" turėjo gerą progą, bet po Oliverio Buffo perdavimo vienas prieš vieną atsidūręs Donatas Kazlauskas į vartus nepataikė.

8 min. Ariagneris Smithas po kampinio galva mušė pro šalį.

18 min. iš toli virš vartų mušė Rokas Stanulevičius.

25 min. po D. Kazlausko smūgio iš kairio krašto kamuolį atmušė vartininkas R. Broetto

30 min. R. Broetto gelbėjo vartus po M. Miličkovičiaus smūgio iš 12 metrų.

43 min. po M. Miličkovičiaus perdavimo D. Kazlauskas smūgiavo vienu lietimu, kamuolį atrėmė R. Broetto. Po minutės ir sumaišties baudos aikštelėje D. Kazlauskas smūgiavo tiksliai.

49 min. „Panevėžys" turėjo du šansus, tačiau abu kartus puikiai sužaidė E. Gertmonas. Iš pradžių jis po baudos smūgio atrėmė R. Stanulevičiaus stipriai muštą kamuolį, o netrukus po kampinio ir S. Sanchezo smūgį.

61 min. po perdavimo iš krašto E. Gertmonas nesugavo kamuolio, bet laimei varžovų puolėjas smūgio atlikti nesugebėjo.

66 min. baudos aikštelėje nestipriai smūgiavo M. Oyewusi, kamuolį sugavo vartininkas.

68 min. galva pro šalį mušė N. Milevas.

77 min. A. Smithas atėmė kamuolį iš N. Ljubisavljevičius, tačiau jo smūgį atrėmė E. Gertmonas. Dar du kartus panevėžiečiai po kampinio mušė netaikliai.

88 min. į žalgiriečių vartus skirtą baudinį atrėmė E. Gertmonas.

Kitas rungtynes „Žalgiris" žais sekmadienį prieš „Hegelmann". Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt".