Pergalės fone – A. Keene dublis per 5 minutes ir pirmasis praleistas šio sezono įvartis

(0)
Publikuota: 2021 balandžio 27 09:35:06, Vilius Dambrauskas
×
A. Keene. Teksto autorių nuotr.

Pergalių seriją Lietuvos moterų futbolo A lygos pirmenybėse pratęsė Šiaulių „Gintros" komanda, kuri ir toliau yra vienvaldė čempionato lyderė.

Lietuvos čempionės Šiauliuose 7:1 (4:0) nugalėjo Gargždų „Bangos" vienuolikę, kuriai tai buvo antroji nesėkmė.

Įvarčiai:

„Gintra": A.Keene - 2, R.Jonušaitė, D.Gailevičiūtė, K.Miksone, A.Ročane, G.Toropovaitė po 1.

Sudėtis: M.Šeškutė (46′ min. A.Bikutė), A.Keene, T.Corneil, A.Ročane (46′ min. J.Čubrilo ), A.Mikutaitė (46′ min. T.Romanovskaja),  D.Gailevičiūtė (46′ min.D.Dockaitė), K.Miksone, M.Gibson, S.Veličkaitė (61′ min. P.Sarkanaitė), J.Ayers (46′ min. G.Toropovaitė), R.Jonušaitė.

Rungtynės prasidėjo labai greitais įvarčiais į viešnių vartus. Abu juos, per 5 žaidimo minutes, pelnė Šiaulių klubo gynėja Alika Keene. Trečiojo tikslaus smūgio aikštės šeimininkėms teko ieškoti kur kas ilgiau. 33-ąją minutę baudos aikštelėje laiku atsidūrusi kita komandos gynėja Anastasija Ročane nukreipė kamuolį į tinklą - 3:0.

Į rūbinę varžoves palydėjo fantastiškas Dovilės Gailevičiūtės šūvis iš toli - 4:0.

Antrajame kėlinyje „Bangos" žaidėjos surengė gana pavojingas kontratakas, o viena iš jų baigėsi pirmuoju šio sezono šiauliečių praleistu įvarčiu A lygoje. Nepaisant to, čempionės į praleistą dūrį atsakė dar trimis ir susitikimas baigėsi užtikrinta mūsiškių pergale - 7:1. „Gintros"  gretose antrajame kėlinyje pasižymėjo Rimantė Jonušaitė, Gabija Toropovaitė ir sėkmingą mačą sužaidusi Karlina Miksone.

Kitas rungtynes A lygoje komanda žais kitą savaitgalį, gegužės 2 dieną. Šiauliuose priimsime kol kas be taškų esančias Utenos „Utenio" žaidėjas.