Pergalė užtikrino dešimtąjį čempionų titulą

(0)
Publikuota: 2022 spalio 24 08:14:32, FK „Žalgirio" inf.
×
Elvio Žaldario nuotr.

Jubiliejinį sezoną „Žalgiris" iškovojo dublį. Trečią kartą iš eilės ir dešimtą kartą klubo istorijoje Vilniaus ekipa iškovojo Lietuvos čempionų vardus.

Žalgiriečiai tapo nebepavejami po pergalės 2:1 prieš Kauno „Hegelmann". Pirmojo kėlinio viduryje kauniečius į priekį smūgiu iš toli išvedė Vilius Armanavičius, 35 min. rezultatą išlygino Donatas Kazlauskas, o pergalingą įvartį antro kėlinio viduryje įmušė Mathias Oyewusi.

-

„Žalgirio" sudėtyje įvyko trys pasikeitimai. Nuo pradžių rungtynes pradėjo D. Kaškenas, M. Oyewusi ir F. Ourega.

Rungtynių pradžioje po K. Upsto pavojingo perdavimo kamuolio prie vartų nepasiekė A. Klimavičius.

6 min. M. Oyewusi prasiveržė dešiniu kraštu, bet mušė šalia virpsto.

8 min. iš arti galva netiksliai smūgiavo O. Buffas.

10 min. pavojinga buvo A. Klimavičiaus smūgis iš toli, o 15 min. tas pats A. Klimavičius baudos aikštelėje turėjo gerą progą smūgiui, bet mušė virš vartų.

23 min. po kampinio atšokus kamuoliui V. Armalas mušė iš arti, kamuolį atrėmė E. Gertmonas.

25 min. svečiai išsiveržė į priekį - po V. Armanavičiaus smūgio iš toli kamuolys rikošetu lietęs K. Kažukolovo koją įskriejo į vartų kampą

29 min. po D. Kazlausko smūgio baudos aikštelėje kamuolį atrėmė R. Josviaki.

32 min. „Žalgiris" buvo arti įvarčio, bet po N. Gorobsovo baudos smūgio iš 30 metrų kamuolys pataikė į skersinį.

35 min. pavyko rezultatą išlyginti. F. Kyeremeh dešiniu kraštu įsiveržė į baudos aikštelę ir atmetė kamuolį D. Kazlauskui, kuris mušė tiksliai.

41 min. iš dešinio krašto pro šalį mušė O.Buffas. Vėliau tolimu smūgiu atsakė T. Nehemya.

63 min. Žalgiriečiai išsiveržė į priekį. Po M. Paveličiaus perdavimo iš dešinio krašto kamuolį į vartus iš arti pasiuntė M. Oyewusi.

Kitas rungtynes „Žalgiris" žais spalio 27 d. Šveicarijoje prieš „Basel". Spalio 30 d. laukia namų rungtynės su „Džiugo" komanda, o lapkričio 3 d. - dvikova prieš „Slovan" taip pat Vilniuje. Bilietus į pastarąsias rungtynes galima įsigyti „Bilietai.lt".