L.Messi pelnytu „pokeriu“ „Barcelona“ sutriuškino „Eibar“ (0)

2020 vasario mėn. 22 d. 21:18:25

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse „Barcelona“ sutriuškino „Eibar“ ekipą rezultatu 5 – 0.

×
Stop kadras

Jau 5-ąją minutę „Eibar“ pelnė įvartį, tačiau dėl užfiksuotos nuošalės jis nebuvo įskaitytas.

Varžovus suklaidinęs Lionelis Messi 14-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus 1:0 ir pradėjo triuškinamą įvarčių seriją.

37-ąją L. Messi nukreipęs kamuolį į tolimąjį vartų kampą padvigubino komandos pranašumą 2:0. 40-ąją minutę argentinietis pasinaudojo grubia varžovų klaida ir rezultatą pakėlė 3:0.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Antoine’as Griezmannas atliko pavojingą smūgį, tačiau jis buvo nesėkmingas.

76-ąją minutę Clementas Lengletas atliko puikų smūgį, bet buvo fiksuota nuošalė ir įvartis liko neįskaitytas. Taip pat buvo anuliuotas ir Arturo Vidalio įvartis.

Tada L. Messi padidino rezultatą iki 4:0.

89-ąją minutę A. Vidalis pasiuntė kamuolį į tuščius vartus ir katalonai triuškinamai nugalėjo 5:0.

• TURKIJA: Turkijoje mirčių nuo koronaviruso infekcijos (COVID-19) skaičius penktadienį padidėjo 69, iki 425, o patvirtintų užsikrėtimo atvejų skaičius išaugo 2 786, iki 20 921; pasveikusių – 484.
  • ISLANDIJA: Islandijos vyriausybė iki gegužės 4 dienos pratęsė draudimą rengti viešus daugiau kaip 20 žmonių renginius; ki šios datos liks uždaryti ir universitetai bei aukštosios mokyklos.