„Kauno Žalgiris“ A lygos čempionate užsitikrino mažiausiai bronzą

(0)
Publikuota: 2020 rugpjūčio 20 22:28:19, Alyga.lt inf.
×
„Kauno Žalgiris“ A lygos čempionate užsitikrino mažiausiai bronzą. Lino Žemgulio nuotr.

Paskutinį A lygos čempionato ratą pergale pradėjo „Kauno Žalgirio“ futbolininkai, išvykoje rezultatu 1:0 (0:0) jau ketvirtą kartą šiemet įveikę „Panevėžio“ ekipą.

Po šios pergalės turnyro lentelėje žalgiriečiai tapo nepavejami ir likus keturioms rungtynėms pirmą kartą klubo istorijoje jau užsitikrino mažiausiai A lygos bronzos medalius.

Susitikimą kiek geriau ir užtikrinčiau pradėjo žalgiriečiai, tačiau kamuolio kontrolė apčiuopiamos naudos nedavė. Apie 15-ąją susitikimo minutę puikią progą susikūrė baudos aikštelėje kamuolį krūtine patogiai nusimetęs Emmanuelis Davidas, tačiau jo smūgį atrėmė varžovų vartininkas.

Pirmai rungtynių pusei persiritus į antrą pusę progos pasipylė tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų. Kauniečių vartus užtikrintai gynė Deividas Mikelionis, o prie varžovų vartų į vartų tinklą nepateko to paties E.Davido, Philipo Otele ir Egidijaus Vaitkūno smūgiai.

Vos prasidėjus antrai rungtynių pusei Roko Garasto auklėtiniai turėjo puikią progą išsiveržti į priekį. Linas Pilibaitis galva numetė kamuolį Simonui Urbiui, tačiau pastarasis taip pat galva į vartus pataikyti nesugebėjo.

56-ąją susitikimo minutę „Kauno Žalgirio“ futbolininkai surengė kontrataką ir jos metu įmušė pirmąjį rungtynių įvartį. Po L.Pilibaičio perdavimo įvartį iš už baudos aikštelės ribų įmušė Egidijus Vaitkūnas.

Likus žaisti mažiau nei dešimčiai minučių iki rungtynių pabaigos padvigubinti kauniečių persvarą galėjo Deividas Šešplaukis. Greitai įžaista standartinė situacija išvedė D.Šešplaukį vieną prieš varžovų vartininką, tačiau pasižymėti nepavyko.

Paskutines penkias rungtynių minutes ir pridėtą laiką „Kauno Žalgirio“ futbolininkai buvo priversti žaisti mažumoje, nes antrą geltoną kortelę gavęs Rimvydas Sadauskas buvo išvytas iš aikštės.

Per likusį laiką Kauno komandai teko atlaikyti galingą varžovų spaudimą, o per pridėtą laiką neteko ir iš aikštės išvyto Pijaus Širvio. Vis tik, gynyboje žalgiriečiai atsilaikė ir iškovojo pergalę.