„Kauno Žalgirio“ salės futbolo komanda sezoną pradėjo pergale

Publikuota: 2021 spalio 18 08:54:23, zalgiris.lt inf.
×
nuotr. 3 nuotr.
„Kauno Žalgirio“ salės futbolo komanda sezoną pradėjo pergale. E.Šemioto nuotr.

Lietuvos čempionų titulą ginanti „Kauno Žalgirio" salės futbolo komanda naują sezoną pradėjo pergalingai. Pirmosiose sezono rungtynėse trenerio Dentinho vadovaujami žalgiriečiai rezultatu 4:0 (2:0) įveikė SFK „Panevėžys" ekipą.

Nuo susitikimo pradžios kauniečiai įgijo iniciatyvą, tačiau pirmojo kėlinio pirmoje pusėje rasti progų sekėsi sunkiai. Tiesa, panevėžiečiai buvo priversti daugiau gintis ir Abnerio Targino vartams didelio pavojaus nekėlė.

Sužaidus kiek daugiau nei 10 minučių krito ir pirmasis rungtynių įvartis. Vitinho veržėsi kraštu, mėgino atlikti perdavimą į baudos aikštelę, o joje buvęs varžovas kamuolį nukreipė į savo vartus.

Jau pačioje kėlinio pabaigoje varžovai ataką pradėti norėjo į ją įtraukdami ir vartininką, tačiau tai baigėsi klaida, kuria nepriekaištingai pasinaudojo iš aikštės centro kamuolį į vartus pasiuntęs Bolo.

Po pertraukos „Kauno Žalgiris" pelnė dar du įvarčius, o ryškiausiai puolime spindėjo Vitinho žvaigždė. Brazilas sužaidus keletą minučių antroje pusėje stipriai smūgiavo iš toli, o kamuolys į vartus įskriejo nuo virpsto.

Likus mažiau nei dešimčiai minučių tas pats Vitinho laiku įkirto arčiau varžovų vartų, sulaukė puikaus komandos draugo perdavimo ir nepaliko vartininkui jokių šansų - 4:0.

Artimiausias rungtynes „Kauno Žalgiris" Lietuvos salės futbolo čempionate žais ketvirtadienį su Jonavos „Vikingais", o spalio 26-29 dienomis Kauno „Žalgirio" arenoje jų lauks UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo kovos. Bilietai jau prekyboje.