„Kauno Žalgiris“ – LFF taurės ketvirtfinalyje

Publikuota: 2022 gegužės 25 08:35:48, FK „Žalgirio" inf.
×
nuotr. 2 nuotr.
„Kauno Žalgiris“ – LFF taurės ketvirtfinalyje. Luko Bartkaus nuotr.

Savaitgalį Lietuvos čempionate Vilniaus „Žalgirį" rezultatu 2:1 įveikęs „Kauno Žalgiris" pergalių seriją pratęsė LFF taurėje. Roko Garasto auklėtiniai prieš pat rinktinių pertrauką išvykoje rezultatu 4:0 (1:0) įveikė Vilniaus „Granitą" ir žengė į taurės turnyro ketvirtfinalio etapą.

Kamuolio kontrolę turėjusiems kauniečiams dvikovos pradžioje sunkiai sekėsi pralaužti varžovų gynybą, o aikštės šeimininkai ieškojo savo galimybių kontratakose.

Pirmojo žalgiriečių įvarčio laukti teko kiek daugiau nei pusę pirmojo kėlinio. 25-ąją susitikimo minutę Moussa Sangare įsiveržė į varžovų baudos aikštelę, o atšokusį kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Michaelas Thuique.

Pirmojo kėlinio pabaigoje tas pats M.Thuique turėjo ir dar vieną itin gerą šansą - varžovų vartininkui palikus vartus, brazilas kamuolį per jį perkėlė, tačiau kamuolys pralėkė šalia vartų konstrukcijos.

Iškart po pertraukos „Kauno Žalgiris" pelnė du greitus įvarčius ir uždarė rungtynes. Iš pradžių įvarčiu po varžovų gynėjo klaidos pasižymėjo Ryanas Trotmanas, 54-ąją minutę, po to paties R.Trotmano perdavimo, įvartį pelnė ir M.Sangare - 3:0.

Kovingai rungtyniavę Naujosios Vilnios atstovai rankų nenuleido ir toliau stengėsi kurti savo atakas, tačiau visas jas stabdė Kauno ekipos gynėjai arba vartininkas Arijus Bražinskas.

79-ąją minutę krito ir dar vienas įvartis į „Granito" vartus. M.Thuique atliko perdavimą į kraštą, o po keitimo aikštėje pasirodęs Gratas Sirgėdas jį pasiuntė į vartus ir įtvirtino pergalę- 4:0.