respublika.lt

J. Nevoina: „Vienybė buvo didžiausia mūsų didelės komandos jėga“

2021 gruodžio 22 11:38:02
alyga.lt info

2021-ųjų „Optibet A lygos" pirmenybės intrigos kartelę iškėlė labai aukštai - tai buvo vienas iš įdomiausių sezonų per pastaruosius keliolika metų.

×
nuotr. 1 nuotr.
J. Nevoina. Elvio Žaldario nuotr.

 

Čempionato nugalėtojas ir prizininkų rikiuotė paaiškėjo paskutinę savaitę, o kova dėl išlikimo virė iki pat paskutinių minučių. Tokia atomazga nepaliko abejingų šalies futbolo aistruolių, ja bei visu sezonu pasidžiaugė ir „Optibet A lygos" prezidentas Janas Nevoina.

„Pirmiausia, norisi padėkoti visiems, prisidėjusiems prie „Optibet A lygos" augimo. Kaip žinia, metai nepagailėjo iššūkių - niekur nedingusi pandemija, išaugęs komandų skaičius, techninė čempionato organizavimo dalis, žmogiškieji resursai.

Didžiausią „ačiū" tarti, tikriausiai, reikėtų konstruktyviems kritikams, kurie nuo sezono pradžios papildomai motyvavo mus visus dirbti dar daugiau ir veiksmais, pastangomis atspindėti tikslą - patrauklaus lygos produkto kūrimą. Dėkojame mūsų asociacijos valdybai, darbuotojams, rėmėjams, LFF Vykdomojo komiteto nariams, vadovams ir kolektyvui, kitoms asociacijoms bei visiems, dirbusiems išvien. Vienybė iš tiesų buvo didžiausia mūsų didelės komandos jėga", - pasakojo J. Nevoina. - Prie tobulėjimo prisidėjo visi futbolui neabejingi žmonės - tikimės, kad kiekvienais metais tokių atsiras vis daugiau."

Šiemet pirmą kartą nuo 2015-ųjų turnyre dalyvavo 10 komandų - per 36 turus buvo sužaista net 180 rungtynių. Čempionate užfiksuota daug netikėtų rezultatų, net per 49 susitikimus nugalėtojas nepaaiškėjo, tad tai yra ir nemenkas iš Pirmos lygos atėjusių klubų nuopelnas.

„Daug kas sakė, kad bus per didelis komandų atotrūkis, tačiau čempionato kvalifikacijos lygis išliko nepakitęs, tai identifikuoja sukurtą sveiką konkurenciją, mažesnių klubų augimą. Intriga abiejose turnyro lentelės pusėse laikėsi iki pat paskutinės lapkričio savaitės, kas yra puikiausias vienos iš lygos siekiamybių - užtikrinti rezultato nenuspėjamumą - rodiklis, - teigė „Optibet A lygos" prezidentas, pridurdamas apie tarp mūsų ir Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos sukurtą tiltą - duomenų saugyklą, kurioje atsidūrusi medžiaga būdavo profesionaliai išdiskutuota, atsakyta į klubams kylančius klausimus. - Vienokių ar kitokių iššūkių būna ir su senbuvėmis, ir su naujai prisijungiančiomis komandomis, bet apie tai ir yra čempionatas. Džiugu, kad šiemet visomis prasmėmis išpildėme tiek emocinį, tiek sportinį pažadą - bendruomenei buvo padovanota daugiau futbolo. Kiekvienas mačas kažko išmokė, padėjo išgryninti miestų, stadionų, publikos ypatybes."

„Optibet A lyga" vėl buvo matoma per televiziją. Penktadieniais bei porą sykių trečiadieniais buvo transliuotos iš viso 33-ejos rungtynės TV6 kanalu. Geriausią žiūrimumo reitingą - atitinkamai 1,02 proc. ir 0,96 proc. - pasiekė paskutiniai du tarpusavio mačai, kuriuose susigrūmė Vilniaus „Žalgiris" bei Marijampolės „Sūduva".

Pasinaudodami proga, „Optibet A lyga" ir J. Nevoina nori atsiprašyti žiūrovų dėl kildavusių nesklandumų stebint rungtynių transliacijas: „Kartu su grįžimu į televiziją atkeliavo ir nauji išbandymai - turėjome problemų su partnerių atnaujinama TV3 Play platforma. Norime dar kartą atsiprašyti žiūrovų, visų suinteresuotų asmenų už nesklandumus bei padėkoti už pastabas, pagalbą sprendžiant kilusias problemas. Kita vertus, pasikartosime, žmonės išvydo daugiau futbolo, bet visų transliacijų procesų kokybės gerinimas lieka mūsų prioritetu".

Darbas tarpsezoniu jau įsibėgėjo: kitais metais bus siekiama pateikti dar daugiau įdomesnio vaizdo turinio, paversti oficialią lygos svetainę funkcionalesne ir, esant finansinėms galimybėms, leisti sirgaliams pasivaržyti „Fantasy" žaidime.

Kalbėdamas apie artėjantį sezoną, J. Nevoina pabrėžė, jog pirmenybėse kitais metais ir toliau varžysis 10 klubų.

„Kol kas galime pasakyti tik tiek, kad čempionate varžysis dešimt komandų. Keisis tai, kad viena (dešimta) komanda 2022-aisiais iškris, o kita (devinta) peržais su komanda, Pirmoje lygoje užėmusia antrąją vietą.

Naujas integruotas turinys futbolo bendruomenei lieka vienu iš mūsų kasdienių tikslų. Tikimės, kad pavyks sukurti kažką įdomaus ir praplėsti ne tik sportines, bet ir komercines lygos galimybes", - apibendrino „Optibet A lygos" prezidentas bei artėjančių gražiausių metų švenčių proga palinkėjo visai futbolo bendruomenei sveikatos, santarvės ir džiaugsmo.

Laikraščių prenumerata internetu

  • KELIAI: Vyriausybė paskirstė 16,1 mln. eurų iš šiemet numatytų lėšų valstybei svarbiems vietinės reikšmės keliams Klaipėdoje, Alytuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Jonavos rajone.
  • ATLIEKOS: Stambiagabaritės atliekos Vilniuje iš gyventojų galės būti paimamos kartą per metus – iki šiol tokia galimybė suteikta kartą per dvejus metus.
  • DIPLOMATIJA: Vyriausybė pritarė Lietuvos generalinio konsulato Sankt Peterburge likvidavimui ir iš ambasadoriaus Rusijoje pareigų nuo birželio pirmos dienos oficialiai atšaukti Eitvydą Bajarūną.
  • MAITINIMAS: Vilniaus miesto savivaldybės taryba pritarė maitinimo normų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose didinimui - paskutinį kartą vaikų maitinimo įkainiai sostinės darželiuose keitėsi 2019-aisiais.
  • PASLAUGOS: Advokatai negali teikti paslaugų sankcionuotiems asmenims, o taip pat paslaugų, kuriomis būtų bandoma apeiti Vakarų įvestas sankcijas Rusijai, sako Advokatų tarybos pirmininkas Ignas Vėgėlė.
  • VADOVAS: Lietuvos vadovo Gitano Nausėdos vyriausiuoju patarėju ir Teisės grupės vadovu taps Andrius Kabišaitis, pranešė Prezidentūra.
  • DUOMENYS: Lietuva yra tarp prasčiausiai viešajam interesui svarbius duomenis atveriančių ir panaudojančių Europos Sąjungos šalių, rodo pasaulinis duomenų barometras.
  • KROVINIAI: Beveik prieš tris savaites į Ukrainą išvykęs bandomasis „Lietuvos geležinkelių“ traukinys su kroviniais netrukus turėtų pajudėti atgal.
  • APSAUGA: Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir premjerė Ingrida Šimonytė nori atsisakyti visą parą trunkančios apsaugos.
  • ATSARGUS: Europos Sąjungai planuojant šiais metais dviem trečdaliais sumažinti priklausomybę nuo rusiškų dujų, Lietuvos energetikos agentūros vadovas Virgilijus Poderys tokias galimybes vertina atsargiai.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar naujai siūlomas Civilinės sąjungos įstatymas yra Partnerystės įstatymas, tik kitais žodžiais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jeigu Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už kurią partiją balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +13 C

+12 +17 C

 

+8 +13 C

+15 +23 C

+11 +24 C

 

+10 +13 C

0-6 m/s

0-7 m/s

 

0-7 m/s